
Zotavovanie napreduje pozitívnym tempom.
Česká vicemiss z roku 1994 Lenka Beličková sa minulý rok pokúsila o samovraždu skokom z hotelového okna v Karlových Varoch. Incident našťastie prežila a dnes si dokonca dokáže užiť aj jazdu na bicykli. Informoval o tom jej manžel Wolfgang, nemecký podnikateľ.
Prečo sa krásna vicemiss k tomuto činu odhodlala, nie je isté. Pád našťastie Beličková prežila, musela však podstúpiť množstvo vyšetrení. "Bola pri vedomí, reagovala na hlasové podnety, ale obe nohy v oblasti nad členky mala zlomené," uviedla vtedy policajná hovorkyňa Nikola Záhorová. Niekoľko týždňov sa musela pohybovať pomocou invalidného vozíčka. Necelý rok po nehode sa dáva Lenka Beličková znova pomaly dohromady. Na nohy sa postavila až vo februári tohto roku a teraz dokonca sadla na bicykel, informuje eXtra.cz.