• Šoubiz
  • Blíži sa Ples v opere! Sú pripravené aj novinky!

Blíži sa Ples v opere! Sú pripravené aj novinky!

Blíži sa Ples v opere! Sú pripravené aj novinky!

Prípravy vrcholia!

Je už tradíciou, že plesovú sezónu otvára honosný Ples v opere. Inak to nebude ani tento rok a 15. ročník sa koná už túto sobotu, 10. januára. Samozrejme, nebudú chýbať ani novinky. Jednou z nich je spolupráca s Nadáciou televízie Markíza.

Pri príležitosti jubilejného 15. výročia Plesu v opere sa jeho organizátori rozhodli pre netradičný krok. Dobročinný charakter podujatia rozširujú a vďaka spolupráci s Nadáciou Markíza doň zapájajú aj širokú verejnosť. Viac nám o tom prezradil predseda správnej rady Nadácie Michal Borec.


Pozrite si aj:
Blíži sa plesová sezóna! V modeloch Fera Mikloška zažiarite!

Prostredníctvom verejnej finančnej zbierky bude môcť každý v období od 17. decembra 2014 do 23. januára 2015 podporiť svojim príspevkom kliniky detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny a navýšiť tak tohtoročný finančný výťažok od hostí Plesu v Opere. Ľudia budú môcť podporiť kliniky detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny jednoducho, zaslaním ľubovoľnej SMS správy v hodnote 2 € na číslo 829 alebo prostredníctvom finančného príspevku na číslo účtu 333 222 322/1111.

Novinky tohtoročného Plesu v opere prezradila v magazíne Teleráno členka Čestného výboru Plesu v opere Ľubica Vargicová...Najnovšie videá