• Šoubiz
  • Bláznivý darček od priateľov! Šokoval aj samotnú Tinu!

Bláznivý darček od priateľov! Šokoval aj samotnú Tinu!

Bláznivý darček od priateľov! Šokoval aj samotnú Tinu!

Foto vo vnútri!

"Akoze UAU! V ZIVOTE SOM NEVIDELA KRAJSIE TENISKY! Odpadla som a trham si vlasy", ujúkala od radosti na sociálnej sieti Tina. Bodaj by aj nie, veď takýmto darčekom sa nemôže pochváliť hocikto!

Tina, ktorá po narodení dcérky žiari šťastím a doslova sa modlí za to, aby stav šťastia a lásky vydržal čo najdlhšie, napodiv z času na čas zverejní fotky svojich detí, a to aj napriek tomu, že do svojho súkromia nerada kohokoľvek púšťa. Pri extra dávke radosti však nevydržala a musí sa o tento pocit podeliť so všetkými. Na sociálnej sieti napísala aj o tom, ako prežívala tehotenstvo a pôrod. Je to jej "uhol pohľadu", ktorý končí slovami: "Deti sú najviac. Ale rovnako najviac je nájsť výnimočného muža. S ním sa starať o rodinu je zážitok. Decká však jedného dňa odídu z domu a založia si vlastnú rodinu. Ale žena s mužom ostávajú. Preto ak máte doma dobrého muža, dajte mu najavo, čo pre vás znamená. Nech sa pri tých drobcoch, okolo ktorých sa chtiac-nechtiac točí väčšina dňa, necíti zbytočný a nedocenený :-) Ja napríklad milujem byť ženou svojho muža."

Pozrite si aj: Najemotívnejšie foto! "Drsňák" Separ s dcérou v náručí!

Tak jej teda prajeme, nech si svoje šťastie naplno vychutnáva a nech jej vydrží čo najdlhšie!

Dcéra Tia Lilli Anna sa speváčke narodila presne v tom istom istom mesiaci ako syn Leo: TINA ukázala dcéru! Prezradila aj jej zvláštne meno!
O utajenej svadbe Tiny sme už povedali dosť: Exkluzívne priznanie Tiny! Prečo tajila svadbu so Separom!

Už teraz vie presne: Detí aj 15, tehotenstvo už žiadne: Tina exkluzívne mesiac pred pôrodom: Ešte držím pokope!

Najnovšie videá