Dara Rolins v Teleráne: Exkluzívna premiéra klipu k novej pesničke Nálada!

Dara Rolins v Teleráne: Exkluzívna premiéra klipu k novej pesničke Nálada!
Zdroj: facebook.com/Teleráno

Diva česko-slovenskej pop music je späť!

Exkluzívna premiéra nového videoklipu Nálada v Teleráne! Dara Rolins predstavila nový singel, ktorý sme avizovali už pred mesiacom v našich Showbiz novinách. Čakanie sa skončilo, fanúšikovia divy česko-slovenskej pop music majú opäť dôvod na radosť.

Spolu s Darou v klipe účinkujú aj tanečníci Laciho Strike-a. Ako prezradila sama speváčka, nakrúcanie prebiehalo na miestach, ktoré sú jej blízke. Pravidelne a veľmi rada sa vracia do rodnej Bratislavy. Video je nabité tanečnými scénami. Účinkuje v ňom aj Darin partner Patrik ´Rytmus´ Vrbovský.

FOTO:  Facebook.com/DaraRolins

Vzťah je dôležitý, povedala Dara, ktorá sa vrátila z dovolenky. Najprv oddychovala v trojici, aj s dcérou Laurou. Absolvovala však aj romantický výlet vo dvojici. S Rytmusom odbehla do Barcelony, kde má priateľov. Ako prezradila, nielen v súkromí sa obklopuje milými a talentovanými ľuďmi. A to ju drží stále nad vodou!

Každý právo má byť z vecí sklamaný, na svet naštvaný, spieva Dara v novej pesničke. Verte, že toto leto vám vlezie jej nový singel do uší. Videoklip si budete môcť pozrieť od nedele už aj na YouTube. 


Staňte sa hviezdou aj vy! Príďte na casting.

Nový romantický seriál na TV Markíza. Dáma v závoji. 

Teleráno na webe. Sledujte všetko, čo ste nestihli! 

Markíza na Instagrame. Zákulisie, ako ste ho ešte nevideli.

Zdieľať

Najnovšie videá