• Šoubiz
  • Emma Drobná by si ich najradšej adoptovala všetkých

Emma Drobná by si ich najradšej adoptovala všetkých

Emma Drobná by si ich najradšej adoptovala všetkých

Pôvabná speváčka má slabosť na psíkov.

Hviezda prvej série zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, speváčka Emma Drobná, je známou milovníčkou psov. Cez víkend preto podporila podujatie Nájdite sa...so zvieratkom z útulku. Počas akcie, na ktorú prišlo až dvanásť útulkov z celého Slovenska, Emma zaspievala tri pesničky a prezradila detaily o novom singli. Ten je už nahratý a momentálne k nemu nakrúca videoklip, ktorý čoskoro uzrie svetlo sveta.

Na psiu akciu, počas ktorej si návštevníci mohli rovno adpoptovať opusteného psíka, sa veľmi tešila. „Je to najkrajšia udalosť, na ktorej som doteraz spievala,“ povedala, pričom obehla všetky stánky a nevynechala v rámci hladkania žiadneho útulkáča. „Určite radšej adoptovať, ako kupovať. Každý psík, ktorý už je na svete, si zaslúži svoju rodinu.“

FOTO:  Royal Canin

Ona si však v tejto chvíli nevie predstaviť, že by psíka mala, pretože by sa mu nestíhala venovať. Jeden má doma u rodičov - "klobásku" - ako vtipne nazvala svojho jazvečíka. „Najradšej by som ich vzala všetkých,“ povedala s tým, že psov miluje. 

FOTO:  Royal Canin

Útulkáčska akcia sa konala už po šestnástykrát. Organizátori dokopy adoptovali 250 zvierat, ktoré tak našli svoje rodiny.

Najnovšie videá