• Šoubiz
  • Fanúšikovia Jacksona sú v šoku. Jeden z najbližších prehovoril o pedofílii

Fanúšikovia Jacksona sú v šoku. Jeden z najbližších prehovoril o pedofílii

Vyjadril sa k škandalóznemu dokumentu Leaving Neverland.

Celý svet zostal po zverejnení najnovšieho dokumentu o živote Michaela Jacksona Leaving Neverland v šoku. Po dlhých rokoch sa totiž rozhodli prehovoriť jeho kedysi najbližší priatelia Wade Robson a James Safechuck, s ktorými sa spevák zblížil, keď boli ešte len deti.

Obaja pred rokmi odmietali špekulácie, že popový kráľ ich ako chlapcov obťažoval. Teraz ale vo dokumentárom filme dopodrobna opísali, aká bola pravda. Podľa ich výpovedí ich mal zneužívať dlhé roky. S jedným si budoval sexuálny vzťah od siedmich a s druhým od desiatich rokov.

FOTO:  Profimedia.sk

Ich slová sa počúvajú naozaj ťažko a tí, ktorí videli kontroverzný dokument, sa rozdelili do dvoch táborov. Jeden tábor ľudí Jamesonovi a Wadovi veria a ten druhý tvrdí, že klamú, aby dostali peniaze.

Michaelova rodina reaguje tiež rôznorodo. Jeho sestra La Toya ho natvrdo označila za pedofila a Janet taktiež nedokáže otvorene vyhlásiť, že by to nebola pravda, za čo ich rodina odsudzuje. 

Teraz sa dokonca ozval aj rakúsky filmový producent a režisér Rudi Dolezal, ktorý s Jacksonom úzko spolupracoval na viacerých videoklipoch. Pre Page Six jednoznačne vyhlásil, že verí takmer každému jednému slovu, ktorý v dokumente odznel.

FOTO:  Profimedia.sk

Chápe, prečo muži až teraz zmenili výpoveď a prečo nechceli zničiť Michaelovu legendu. Dolezal ukázal prstom na spevákovho otca, ktorý má vraj veľký podiel na tom, aká osobnosť zo speváka vyrástla.

Podľa Dolezalových slov Michaela otec ako štvorročného nútil tancovať na horúcej varnej doske, aby sa naučil rýchlo hýbať a tancovať. A to bolo jedno z mála, čo mal umelec podstúpiť, aby sa z neho stál kráľ popu.

FOTO:  Profimedia.sk

Najnovšie videá