• Šoubiz
  • Z krásneho markizáckeho páru sú rodičia! Vytúžené dievčatko je na svete

Z krásneho markizáckeho páru sú rodičia! Vytúžené dievčatko je na svete

Z krásneho markizáckeho páru sú rodičia! Vytúžené dievčatko je na svete

Šťastným rodičom gratulujeme, buďte zdraví a nech vám dcérka robí radosť!

Dočkali sa! Redaktori Televíznych novín Ivana Miklánková a Lukáš Zuzelka sa v utorok 11. augusta na pravé poludnie stali rodičmi zdravej dcérky, ktorá dostala meno Karolína. Dievčatko malo po narodení 3240 gramov a 50 centimetrov.

Čerství rodičia sú šťastím celí bez seba. Ako pre náš portál prezradila Ivana, pôrod trval viac než 40 hodín.

„Som nesmierne šťastná, že všetko dobre dopadlo a najmä, že je malá zdravá. Je úžasné, akú prácu odvádza celý personál v nemocniciach. Za deň tu odrodia desiatky žien a v podstate aj od ich práce a každého jedného rozhodnutia závisia životy mnohých ľudí,“ povedala šťastná mamina, ktorú svoju dcérku priviedla na svet v ružinovskej nemocnici.

Lukáš bol pri pôrode a od svojej polovičky sa nehol ani na krok. „Pozerať sa hodiny, ako trpím a byť duchom prítomný so mnou a pomáhať mi, nič viac som si v tú chvíľu nemohla priať,“ neskrývala dojatie Ivana.

„Vždy som si myslel, že keď ľudia hovoria, že narodenie dieťaťa je to najkrajšie, tak preháňajú, ale až teraz som konečne pochopil, že je to úplná pravda,“ priznal sa hrdý otecko, ktorý sa na svojom profile pochválil spoločnou fotkou celej rodinky.

Karolínka!

Posted by Lukáš Zuzelka on Wednesday, 12 August 2020

zdroj: Facebook/Lukáš Zuzelka

Čo sa týka mena, výber bol od začiatku jasný. „Meno sme vedeli hneď. Dohodli sme sa ešte, keď som bola úplne na začiatku tehotenstva asi za päť minút. Aj Lukášova prababička bola Karolína,“ dodala Ivana.

Šťastným rodičom gratulujeme, buďte zdraví a nech vám dcérka robí radosť!

zdroj: Instagram/lukas_zuzelka

zdroj: Instagram/ivanitamik

Najnovšie videá