• Šoubiz
  • Emma Drobná nám prezradila najočakávanejšiu odpoveď: Bola tajná svadba?

Emma Drobná nám prezradila najočakávanejšiu odpoveď: Bola tajná svadba?

Emma Drobná nám prezradila najočakávanejšiu odpoveď: Bola tajná svadba?

O vzťahu s Filipom Šebom nám prezradila o niečo viac.

Víťazka speváckej súťaže SuperStar patrí medzi najúspešnejších slovenských hudobníkov. Práve dokončila svoj druhý album, z ktorého sa veľmi teší. Aj vďaka neplánovanému voľnu sa jej podarilo viac pracovať na nových songoch a stráviť viac času v nahrávacom štúdiu. Domáca karanténa jej priniesla okrem hudby aj niečo iné, čo jej robí veľkú radosť.

zdroj: Instagram/sebofilip

Emma s Filipom prežívajú najšťastnejšie obdobie

Hoci speváčka o svojom vzťahu so športovcom veľa nehovorí na verejnosti, zo zverejnených fotiek na sociálnych sieťach vidieť, že je až po uši zamilovaná. To isté sa dá povedať aj o Filipovi. Ten oslovuje Emmu ako „wifey", čo v preklade znamená manželka. S Emmou sme sa stretli na generálnej skúške jedného výnimočného projektu, ktorý chystá Televízia Markíza, kde nám prezradila, či sa uskutočnila tajná svadba, o ktorej verejnosť netuší.

Charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko odvysiela Televízia Markíza už v nedeľu (7. júna) so začiatkom o 20.30 h. Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.


Celým večerom bude divákov sprevádzať moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V rámci programu sa môžete tešiť na exkluzívne vystúpenie legendy slovenskej hudobnej scény, speváka Richarda Müllera, ktorý v televíznej premiére predstaví svoj nový singel s názvom Anomália. Svoj veľký hit Spolu divákom zaspieva jeden z najúspešnejších slovenských spevákov Adam Ďurica. Unikátnosť tohto večera podčiarknu aj hudobné vystúpenia v naozaj netradičných spojeniach, aké ešte diváci nemali nikdy možnosť vidieť. Speváčka Katarína Knechtová vystúpi s Jánom Kuricom zo skupiny Vidiek, Nela Pocisková v sprievode úspešného husľového virtuóza Filipa Jančíka, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár si zaspieva s dosluhujúcou víťazkou SuperStar Terezou Maškovou, jej predchodkyňa Emma Drobná spojí svoje sily s jazzovou legendou Petrom Lipom. Svoje spevácke umenie predvedú aj herci Peter Brajerčík, Juraj Loj a vystúpi aj hudobník a porotca SuperStar, Marián Čekovský.

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom. Mechaniku prijímania darcovských SMS správ zabezpečuje organizácia Fórum donorov.

Najnovšie videá