• Šoubiz
  • Už to nie je malý Oliver Oswald. Herec prehovoril o pikantnostiach zo súkromia

Už to nie je malý Oliver Oswald. Herec prehovoril o pikantnostiach zo súkromia

Už to nie je malý Oliver Oswald. Herec prehovoril o pikantnostiach zo súkromia

Rozhovoril sa aj o vzťahu k starším ženám.

Oliver Oswald už nie je ten malý chlapec zo seriálu Zita na krku a aj vďaka seriálu Oteckovia, v ktorom účinkuje, diváci môžu vidieť jeho zmenu z chlapca na mladého muža.

Mladý herec oslávi v októbri 21. narodeniny. Ako povedal v rozhovore s Luciou Hlaváčkovou pre reláciu MARKÍZA BACKSTAGE, nevedel sa dočkať toho, kedy prekročí prah dospelosti a bude môcť sám riadiť auto, keďže miluje všetko, čo má štyri kolesá. Prezradil, že sám má štyri autá, no netreba si za tým hneď predstaviť státisíce eur, naopak, stáli ho toľko, čo niekto iný dá pokojne za jedno auto.

Okrem jazdy miluje otužovanie, s ktorým začal síce iba tento rok a ako povedal, nezačal s tým preto, že je to momentálne in, ale preto, že miluje pocit po tom, čo vyjde zo studenej vody. Takisto si vždy dopraje studenú sprchu, ráno aj večer, a pocit po nej prirovnal k tréningu či sexu.

Sledujte najnovšiu epizódu relácie MARKÍZA BACKSTAGE, tentoraz s hercom Oliverom Oswaldom, ktorý okrem iného prezradil aj to, keďže má rád staršie ženy, s akou najstaršou bol na rande. Sám hovorí, že vek je iba číslo a záleží na skúsenostiach, ktoré človek má.

FOTO:  Markíza

Sledujte seriál Oteckovia v piatok 21. mája o 17.55 h na Markíze!


Najnovšie videá