Úžasná správa! Lenka Vavrinčíková bude maminou. V spravodajstve nastanú zmeny

Úžasná správa! Lenka Vavrinčíková bude maminou. V spravodajstve nastanú zmeny
Zdroj: TV Markíza

Na jej mieste ju zastúpia tieto dve kolegyne.

Moderátorka hlavného spravodajstva Lenka Vavrinčíková má obrovský dôvod na radosť. Onedlho sa z nej stane mama! Spolu s priateľom Albertom sa už nevedia dočkať, kedy sa z nich stanú rodičia. „Bábätko sme plánovali, tak sa veľmi tešíme. Môj lekár mi však odporučil dodržiavať pokojový režim, takže zostávam doma a s partnerom sa pomaly pripravujeme na všetky krásne povinnosti, ktoré nás čakajú,“ prezradila pre markiza.sk šťastná budúca mamina.

FOTO:  TV Markíza

Lenka si tak nateraz dáva s moderovaním Televíznych novín prestávku a bude sa venovať prípravám na bábätko a neskôr materským povinnostiam. V spravodajskom kresle ju zatiaľ zaskočia dve kolegyne, ktoré už večerné správy moderovali.

TIP: Tajomstvo odhalené. Toto mal byť moderátor prvých Televíznych novín

„Služby Lenky Vavrinčíkovej počas jej neprítomnosti budú suplovať moderátorky Danica Nejedlá a Miriam Kalisová. Obe majú skúsenosť s moderovaním večerných Televíznych novín, tak aj preto sme neboli nútení hľadať za ňu inú náhradu,“ prezradil Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky. Danica Nejedlá odmoderuje Televízne noviny spolu s Jarom Zápalom už dnes (piatok 20. augusta) večer.

FOTO:  TV Markíza

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá