VIDEO: Polícia zverejnila zábery vlámania do bytu D. Cibulkovej. Spoznávate zlodejov?

VIDEO: Polícia zverejnila zábery vlámania do bytu D. Cibulkovej. Spoznávate zlodejov?

Odcudzené veci odniesli páchatelia v kufroch.

Polícia SR zverejnila snímky a video vlámania dvojice zlodejov do bytu niekdajšej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej.

Ku krádeži luxusných predmetov v jednom z bytov v centre Bratislavy došlo vo večerných hodinách v sobotu 18. septembra. Odcudzené veci odniesli páchatelia v kufroch.

„Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámi páchatelia vo večerných hodinách v čase od 19.30 do 20.15 h vošli do priestorov obytného domu, kde na najvyššom poschodí otvorili okno na chodbe a vošli na šikmú strechu tohto domu,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


Z prvého z bytov, do ktorého sa odtiaľ cez vypáčené okno dostali, utiekli, keďže sa v ňom nachádzali psy. Do vedľajšieho bytu sa údajne dostali cez dvere na terasu, ktoré takisto vypáčili. Odcudzené luxusné predmety pravdepodobne odtiaľ páchatelia odniesli v dvoch kufroch striebornej farby polepených nálepkami.

Polícia v tejto súvislosti prosí občanov, ktorí vo večerných hodinách v sobotu v blízkosti Dunajskej ulice v Bratislave spozorovali pohybovať sa osoby s takýmito kuframi, aby kontaktovali políciu. Nápomocní pri vyšetrovaní by tiež podľa Szeiffových slov mohli byť vodiči taxislužieb alebo majitelia ubytovacích zariadení.

Policajný vyšetrovateľ začal v prípade trestné stíhanie vo veci pokračovacieho obzvlášť závažného zločinu krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody. V prípade vypátrania páchateľov a preukázania ich viny im hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov.

NOČNÁ KRÁDEŽ LUXUSNÝCH PREDMETOV Z BYTU V CENTRE BRATISLAVY? POZNÁTE MUŽOV NA FOTKÁCH? Video: https://fb.watch/88mSLcqP2_/ Viac foto v komentároch

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky   Pondelok 20. septembra 2021

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Najnovšie videá