Čo spája Slováka s Rihannou? Má k nej naozaj blízko

Čo spája Slováka s Rihannou? Má k nej naozaj blízko
Zdroj: súkr. archív YAKSHA

Spolupráca do budúcna nie je vôbec nereálna.

Michal Novotný, ktorý vystupuje pod menom YAKSHA, má na konte veľký úspech. Riaditeľ hudobného vydavateľstva F*CK THEM sa spojil s jedným z hlavných zakladateľov skupiny A$AP Mob (hiphopové zoskupenie, ktoré vzniklo v roku 2006 v Harleme, v New Yorku; pozostáva z newyorských raperov, producentov, režisérov hudobných videoklipov a módnych dizajnérov, pozn. red.). Výsledkom je spolupráca medzi jeho zverencami a hudobnou platformou F*CK THEM.

Zo spolupráce vznikol videoklip, ktorý nakrútil YAKSHA spolu so svojím tímom LOVE THEM WORK(s) koncom minulého roka v New Yorku. Vizuál vznikol k singlu od mladej newyorskej vychádzajúcej hviezdy HOODFLY MIKE a hosťujú na ňom VIP SKYLARK a SEMI SE7VIN.

Vedúcimi produkcie videa sú YAKSHA a A$AP ILLZ. Juraj Danko z LOVE THEM WORK(s) sa postaral o kompletnú vizuálnu stránku.

Videoklip je prvou spoluprácou medzi členom svetovo známej crew A$AP MOB a hudobnou platformou F*CK THEM. Členom zoskupenia A$AP MOB je aj raper A$AP Rocky (33), ktorý tvorí pár s Rihannou. Ktovie, možno sa YAKSH-ovi podarí nakrútiť videoklip aj pre barbadoskú krásku. To by bol úspech nevídaných rozmerov.

zdroj: Instagram/yak.sha


Zdieľať

Najnovšie videá