• Šoubiz
  • Šokujúci zvrat v Láske na prenájom: Serkanovi sa vráti pamäť! Zabráni svadbe Edy a Deniza?

Šokujúci zvrat v Láske na prenájom: Serkanovi sa vráti pamäť! Zabráni svadbe Edy a Deniza?

Šokujúci zvrat v Láske na prenájom: Serkanovi sa vráti pamäť! Zabráni svadbe Edy a Deniza?

Svadba totiž nie je fiktívna!

Po tom, ako Serkan v obľúbenom romantickom seriáli Láska na prenájom pri leteckej nehode prišiel o pamäť a zabudol na posledný rok zo svojho života, sa Eda neúnavne snažila o to, aby mu prinavrátila jeho spomienky a on si tak spomenul na lásku k nej. Dospela až do štádia, že spolu s Denizom vystrojila fiktívnu svadbu, aby vyvolala v Serkanovi žiarlivosť. To, o čo sa tak dlho snažila ona, vyrieši jedna bitka v krčme. Po tom, ako Serkana udrie do hlavy neznámy chlap, jemu sa vrátia všetky spomienky na Edu.


Serkanov najlepší priateľ Engin sa ho pokúsi prehovoriť, aby išiel na svadbu a povedal Ede, že si na ňu spomína, ale podľa Serkana je už neskoro. Eda márne čaká na to, aby Serkan prišiel. Nakoniec musia začať obrad, o ktorom Eda vie, že je to len divadlo. Serkan sa nakoniec rozhodne, že tam ide, ale keď dorazí, Eda už vyriekla áno.

Viac záberov z dnešných častí nájdete v galérii.

Vysvitne, že Deniz ju oklamal, a zavolal naozajstnú matrikárku. Serkanova mama Aydan pohrozí Denizovi, že ak nie je ochotný rozviesť sa, tak jej právnici ho pošlú do väzenia... Dočkajú sa Eda a Serkan konečne spoločného šťastia?

Nenechajte si ujsť romantický seriál Láska na prenájom - vždy v pondelok až štvrtok o 20.30 h na Doma a v predstihu na VOYO.


Galéria

Najnovšie videá