• Šoubiz
  • Trápenie Edy z Lásky na prenájom sa nekončí: Rakovina sa vrátila

Trápenie Edy z Lásky na prenájom sa nekončí: Rakovina sa vrátila

Trápenie Edy z Lásky na prenájom sa nekončí: Rakovina sa vrátila

Zákerná choroba jej zobrala milovanú mamičku, teraz sa s ňou trápi ďalšia jej srdcu blízka osoba.

Turecká herečka Hande Erçel v našich končinách hviezdila na obrazovkách televízie Doma v úspešnom romantickom seriáli Láska na prenájom. Za krásnym úsmevom ale 28-ročná umelkyňa skrýva obrovské trápenie.

V januári 2019 prišla o milovanú mamičku. Aylin Erçel prehrala boj s rakovinou vo veku 47 rokov.  Teraz so zákernou chorobou bojuje ďalšia herečke blízka osoba - jej iba 2,5-ročná neterka Mavi.

Staršia sestra Hande Erçel, Gamze prehovorila o liečebnom procese Mavi nasledovné: „Nemali sme v pláne urobiť vyhlásenie. Nedávno sme začali liečebný proces našej dcérky Mavi. Prešli sme šokom, robíme všetko pre to, aby sme to prijali. Mavi sa má tiež fajn. Normálne sme nemali v úmysle urobiť takéto vyhlásenie. Naším zámerom bolo zachovať tento proces v tajnosti, napriek tomu, že o tom vedelo len veľmi málo ľudí, nejako sa táto téma stala témou bulváru. Ďakujeme za vašu podporu a pochopenie.“

Dvaapolročnému dievčatku lekári diagnostikovali rakovinu v marci, keď videli, že má opuch v bruchu. Vykonalo sa niekoľko testov a vďaka nim doktori objavili nádor. Okamžite sa preto neterka Hande Erçel začala liečiť.

Seriálová Eda z Lásky na prenájom je na svoju sestru mimoriadne naviazaná a trávi s ňou a so svojou neterou veľa času.


Romantický seriál Láska na prenájom môžete sledovať kedykoľvek na Voyo.


Najnovšie videá