• Šoubiz
  • Táňa Hrivnáková († 74) ukončila svoj život dobrovoľne: Chcela ísť za synom († 38)

Táňa Hrivnáková († 74) ukončila svoj život dobrovoľne: Chcela ísť za synom († 38)

Táňa Hrivnáková († 74) ukončila svoj život dobrovoľne: Chcela ísť za synom († 38)

Ten zahynul tragicky len v máji tohto roku.

Televízna stanica Dvojka informovala v utorok (4. októbra) prostredníctvom sociálnej siete o úmrtí slovenskej herečky a pedagogičky Táne Hrivnákovej. Podľa portálu netky.sk prišla 74-ročná herečka o život pri tragickej dopravnej nehode.

V komentároch sa následne začali objavovať správy o tom, že sa sama rozhodla ukončiť svoj život. V pondelok (3. októbra) totiž Polícia Slovenskej republiky (za Bratislavský kraj) informovala o úmrtí 74-ročnej ženy, ktorá údajne vstúpila na koľajisko, kde ostala stáť. Viac v príspevku nižšie.

TRAGICKÁ SMRŤ NA KOĽAJISKU Policajti bratislavskej železničnej polície vyšetrujú okolnosti zrážky chodca s vlakom,...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Bratislavský kraj Pondelok 3. októbra 2022

zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Kontaktovali sme políciu, tá nám však odmietla potvrdiť identitu obete. Portál topky.sk najnovšie informoval, že prvotné domnienky sú pravdivé. „Dostala sa k nám informácia, že zomrela po zrážke s vlakom,“ povedal pre portál zdroj z hereckého prostredia.

Portál pluska.sk priniesol ďalšie detaily. „Pani Hrivnáková učila na konzervatóriu Mateja Bela. V pondelok, kedy nepracovala, prišla na vrátnicu školy, kde nechala list pre pani riaditeľku. V liste bolo napísané, že ide za synom. Okrem listu na rozlúčku zanechala aj kľúče od bytu a scenár vlastného pohrebu. Pani Hrivnáková ukončila svoj život skokom pod vlak,“ povedal zdroj z blízkeho okolia herečky.

Ako ďalej informuje portál, jej syn tragicky prišiel o život v máji tohto roku. Michal Hrušík († 38) bol slovenský diplomat. Zomrel pri splave rieky Una na hraniciach Bosny a Hercegoviny s Chorvátskom. „Osudným sa mu stal Balkán, jeho veľká láska, inšpirácia a vášeň, ktorý poznal tak, ako málokto, a to nielen po odbornej stránke, ale vďaka svojim častým výletom objavil všetky zákutia prírodnej a kultúrnej rozmanitosti,“ napísalo vtedy slovenské veľvyslanectvo.

Posted by Michal Hrusik on Monday, 20 February 2017

zdroj: Facebook/Michal Hrusik

Ak máte akýkoľvek problém, nikdy na to nie ste sami. Pomôžu vám aj na www.krizovalinkapomoci.sk prostredníctvom telefonátu alebo četu.

Na Táňu Hrivnákovú si zaspomínali aj herci Martin Klinčúch a Nela Pocisková.

FOTO:  Instagram/m_klinec

FOTO:  Instagram/pociskova.nela

Preslávil ju aj MA-TEL-KO

Táňa Hrivnáková si zahrala vo filmoch ako Adam Šangala či Zlatá runa. Diváci su ju tiež môžu pamätať z relácie MA-TEL-KO, kde obľúbenú postavičku Drobčeka sprevádzala na objavných cestách. Venovala sa tiež pedagogickej činnosti na bratislavskom Konzervatóriu, kde vyučovala javiskovú reč a hereckú tvorbu.

Táňa Hrivnáková sa narodila 25. septembra 1948 v Rožňave.

V minulosti bola vydatá za herca Ivana Letka.

Česť jej pamiatke.

Pri tragickej dopravnej nehode zomrela známa slovenská herečka a pedagogička Táňa Hrivnáková. Pre portál Netky.sk to...

Posted by roznava.net on Tuesday, 4 October 2022

zdroj: Facebook/roznava.net

Najnovšie videá