• Šoubiz
  • PRVÉ FOTO: O tohto sexy Slováka sa budú uchádzať ženy v novej romantickej šou!

PRVÉ FOTO: O tohto sexy Slováka sa budú uchádzať ženy v novej romantickej šou!

PRVÉ FOTO: O tohto sexy Slováka sa budú uchádzať ženy v novej romantickej šou!

V šou sa veru bude na čo pozerať.

Na obrazovky televízie Markíza sa už onedlho chystá romantická šou Ruža pre nevestu. V nej si mladý perspektívny Slovák bude hľadať vysnívanú partnerku. Postupne sa bude zoznamovať a zbližovať s 18 ženami. Na konci v dramatickom a emotívnom finále zostane už iba jedna. Prijme jeho ružu a stanú sa z nich manželia?

Formát The Bachelor je divákom TV Markíza dobre známy z roku 2006 pod slovenským názvom Nevesta pre milionára. Tentoraz však bude svoju vyvolenú hľadať príťažlivý úspešný podnikateľ v kreatívnom priemysle, ktorý je Slovák, aktuálne však žije a pôsobí v zahraničí. Zaujímavosťou je, že väčšina diania sa bude odohrávať v Turecku, diváci sa tak môžu tešiť na skvelú šou plnú romantiky a emócií v krásnom exotickom prostredí.

Pred pár dňami sme vám predstavili moderátora šou. Je ním model a herec Krištof Králik. Teraz nastala tá správna chvíľa, aby sme vám ukázali hlavnú hviezdu šou. Kto bude naším hrdinom, ktorý si bude hľadať nevestu?

Je ním 29-ročný Tomáš Tarr. Tento vysoký fešák pochádza zo Štúrova, ale už roky žije a pôsobí v Thajsku v Bangkoku, kde podniká v kreatívnom priemysle. 

FOTO:  TV Markíza

„Ponuka účinkovať v šou Ruža pre nevestu je pre mňa výzvou a zároveň akýmsi dobrodružstvom na ceste hľadania lásky. Viaceré moje vzťahy v zahraničí stroskotali práve na kultúrnych rozdieloch či rozdielnej mentalite žien, na akú som bol dovtedy zvyknutý. Aj to bol dôvod, prečo som kývol na ponuku TV Markíza využiť možnosť stretnúť svoju spriaznenú dušu prostredníctvom tejto šou. Nájsť si v tomto hektickom období môjho života dievča zo Slovenska, s ktorým budem mať veľa spoločného a s ktorým môžem zdieľať svoje hodnoty a zápal pre prácu, bola pre mňa motivácia, ktorá v rozhodovaní jednoznačne zvíťazila,“ povedal Tomáš.

FOTO:  TV Markíza

„O priazeň potenciálnych neviest v romantickej zoznamovacej šou Ruža pre nevestu sa bude uchádzať atraktívny a charizmatický Tomáš, ktorý spĺňa všetky atribúty moderného muža a džentlmena. Napriek tomu, že nemá núdzu o sympatie žien, tú pravú stále nenašiel. Tomáš žije v zahraničí, kde úspešne podniká. Miluje Slovensko, kam sa rád vracia a svoju spriaznenú dušu si chce nájsť práve tu. Diváci sa už čoskoro budú môcť spolu s Tomášom vydať na cestu hľadania lásky, ktorá bude pútavá, dobrodružná a zároveň plná romantiky. Spolu budeme svedkami toho, ako Tomášova osobnosť, jeho šarm a charizma zamotajú hlavu nejednej slečne, ktorá zabojuje o jeho srdce. Diváci sa určite majú na čo tešiť,“ potvrdzuje televízia Markíza.

Najnovšie videá