Naši úspešní brankári a ich poklady: Toto sú ich krásne polovičky

Naši úspešní brankári a ich poklady: Toto sú ich krásne polovičky
Zdroj: Instagram/mvantruba

Takto vyzerá ich súkromie.

Prvý slovenský Voyo Originál s názvom Do neba a do pekla: Spartak Trnava je, ako už vyplýva z názvu, o legendárnom futbalovom klube. Doku-séria o klube Spartak Trnava prináša príbeh víťazstiev, bezhraničnej oddanosti aj ťažkých zranení. Sledovať ju môžete už od piatka 13. januára jedine na Voyo.

V jedinečnej osemdielnej sérii sa prvýkrát v dejinách trnavských „Bílých Andelov“ podarilo s kamerou preniknúť na doteraz nevidené miesta: odhalí kabínu plnú emócií počas kľúčových momentov, zákulisie fungovania celého klubu a napokon aj autentické prežívanie zápasov samotnými hráčmi a realizačným tímom.

Exkluzívny prístup do backstageu

Príbeh zavedie športových fanúšikov za oponu legendárneho futbalového klubu a počas kľúčovej sezóny bude sledovať všetky zlomové momenty, s exkluzívnym prístupom do backstageu. Lesk a trápenie futbalového života, financovanie a pozadie fungovania klubu, transferov hráčov aj náročný režim, v ktorom musia športovci každodenne žiť. Stanú sa svedkami nečakaných tajomstiev, skrytých v najpopulárnejšom športe na planéte.

Profesionálni futbalisti majú pochopiteľne mimo ihriska aj svoje súkromie. Chcete vidieť, aké polovičky majú doma brankári FC Spartak Trnava? Nižšie nájdete fotografie športovcov Ľuboša Kamenára, Dobrivoja Rusova, Martina Vantrubu s ich láskami.

Ľuboš Kamenár s manželkou Andreou:

Dobrivoj Rusov s manželkou Luciou:

Martin Vantruba s priateľkou Simonou:

Do neba a do pekla: Spartak Trnava na Voyo už od 13. januára.

Zdieľať

Najnovšie videá