• Šoubiz
  • Dostali sme sa do šatne legendárneho futbalového klubu: Uf!

Dostali sme sa do šatne legendárneho futbalového klubu: Uf!

Dostali sme sa do šatne legendárneho futbalového klubu: Uf!

Zábery, ktoré fanúšikovia Spartaku Trnava len tak nevidia.

Ak ste zvedaví, čo sa deje v útrobách jedného z najlegendárnejších futbalových klubov na Slovensku, teraz máte možnosť. Na Voyo vám prinášame prvý slovenský Voyo originál, ktorý priblíži dianie Spartaku Trnava, Do neba a do pekla: Spartak Trnava.

TIP: Naši úspešní brankári a ich poklady: Toto sú ich krásne polovičky

O hráčov klubu je na štadióne dobre postarané a vedenie myslí naozaj na všetko. Pomedzi tréningy a zápasy sa o nich starajú lekári, maséri aj fyzioterapeuti. Hráči si užívajú prvotriednu starostlivosť a majú možnosť oddýchnuť si aj v saune. Práve tam ich zastihli kamery a my vám prinášame zábery sexy hráčov len v uterákoch.

Pozrite si zábery, ktoré sa podarilo nakrútiť:


Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Už dnes prinesieme predplatiteľom prvý slovenský Voyo Originál, mapujúci príbeh známeho futbalového klubu Spartak Trnava, ktorý má pred sebou významný míľnik – ešte počas aktuálnej sezóny oslávi svoje sté výročie.

Výnimočný osemdielny titul s názvom „Do neba a do pekla: Spartak Trnava“ vôbec po prvýkrát exkluzívne odhalí verejnosti jedno z najmodernejších futbalových zázemí na Slovensku, ako aj ľudí stojacich za kulisami jeho úspechu. Počas zimnej fortunaligovej pauzy sa môžu predplatitelia tešiť na prvé štyri premiérové epizódy, ktoré bude Voyo zverejňovať v týždňových intervaloch vždy v piatok.

Do neba a do pekla: Spartak Trnava na Voyo už od 13. januára.

Galéria

Najnovšie videá