Bolo to veľkolepé: Dara po rokoch s Rytmusom, Lola ukázala obrovský talent

Bolo to veľkolepé: Dara po rokoch s Rytmusom, Lola ukázala obrovský talent
Zdroj: Instagram

Ľudia šaleli.

V sobotu bol ten deň D! Dara Rolins si užila koncert svojho života a vo vypredanej pražskej O2 arene boli jej fanúšikovia vo vytržení. Speváčkin koncert mapovali na sociálnych sieťach a Instagram bol a ešte aj je plný záberov úchvatne vyzerajúcej slovenskej divy a niektorí dokonca vysielali aj naživo.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Rytmus a Dara po rokoch

A práve z Instagramu sa bleskovou rýchlosťou dostala správa, že na pódiu sa boku Dary objavil aj Rytmus a odpálili spoločný hit Party DJ. Po rokoch sa tak zdá, že bývalí partneri a umelci našli spoločnú reč a prišlo k zmiereniu. Raper sa speváčke poďakoval, zagratuloval jej, vzdal jej hold a poprial jej veľa lásky. Ľudia v sále neskutočne šaleli!

V hľadisku nechýbalo množstvo známych osobností zo Slovenska aj Česka ako Dominika Cibulková, Lukáš Kimlička, Michal Borec, Zuzka Kubovčíková Šebová, Patrícia Vitteková, Sima či Lucia Mokráňová a, samozrejme, ani Darin priateľ Pavel Nedvěd.

Talentovaná Lola

Druhým veľkým prekvapením večera bolo, keď sa vedľa Dary zjavila jej dcéra Laura, ktorá evidentne po oboch rodičoch zdedila obrovský talent. Tínedžerka naživo zaspievala pred vypredanou halou a bola úžasná.

Na javisku si zaspievali aj Tina, Monika Bagárová a na obrazovke sa objavil aj božský Karel Gott, a tak nechýbal ani hit Zvonky štěstí.

Dara veľkolepý koncert usporiadala pri príležitosti svojich okrúhlych 50. narodenín. Na tomto výnimočnom dni pracovalo množstvo ľudí niekoľko týždňov. Šou mala naozaj veľkolepú, kulisy úchvatné a popri nej sa na pódiu hýbalo okolo 80 tanečníkov.

Vyzeralo to svetovo!

O Darinom koncerte informovala aj módna redaktorka a stylistka Lenka Bohunická v pondelkovom Teleráne, ktorá s Darou spolupracuje, a počas veľkolepého vystúpenia v Prahe bola v backstagei:


Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá