Pozrite, s kým Dara odchádzala z koncertu: Fotka hovorí za všetko

Pozrite, s kým Dara odchádzala z koncertu: Fotka hovorí za všetko
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Speváčka sa vyjadrila na sociálnej sieti, doteraz to nepredýchala.

Fanúšikovia Dary Rolins čakali, že jej najväčší koncert vo vypredanej O2 arene bude veľkolepý, v skutočnosti však nemali ani len predstavu, akú šou si speváčka pripravila. Tisícky ľudí v sobotu tancovalo, spievalo, plakalo a jasalo na Darine hity.

TIP: Najväčšie prekvapenie na koncerte: Dara po rokoch s Rytmusom

Od soboty je plný Instagram Darinho koncertu a prvé dojmy zverejnila na sociálnej sieti už aj ona sama. „Ďakujem vám. Ešte som sa z toho všetkého nespamätala. Stále si v hlave premietam top momenty večera a bolo ich toľko. A tento je jeden z tých zásadných. Moja Lola so mnou prvýkrát na javisku. Pyšná mama,“ napísala hrdá speváčka.

Jej dcéra zaspievala naživo a ľudia v sále boli užasnutí, aký talent po rodičoch hudobníkoch zdedila. Okrem toho v hľadisku nechýbala ďalšia jej blízka osoba – priateľ Pavel Nedvěd. Leošovi Marešovi sa podaril zachytiť moment, ako s nim odchádza po koncerte ruka v ruke s tým najkrajším úsmevom.

FOTO:  Instagram/leosmares

O Darinom koncerte informovala aj módna stylistka Lenka Bohunická v pondelkovom Teleráne, ktorá s Darou spolupracuje, a počas veľkolepého vystúpenia v Prahe bola v backstagei:

Zdieľať

Najnovšie videá