Tomi Popovič si podal Daru. Odporučila by mu vymeniť psychiatra, odkazuje ona

Tomi Popovič si podal Daru. Odporučila by mu vymeniť psychiatra, odkazuje ona
Zdroj: Profimedia.sk

Toto môže mať ešte zaujímavý priebeh.

Pri príležitosti svojich 50. narodenín sa speváčka Dara Rolins rozhodla usporiadať veľký koncert v O2 arene, ktorú za krátko od oznámenia konania koncertu aj vypredala. Veď kto iný by si zaslúžil takú obrovskú podporu od fanúšikov za toľké roky na scéne ak nie ona. Na koncert boli výborné ohlasy a žili ním aj sociálne siete. Zrazu sa zdalo, že v Prahe boli v sobotu (28. 1.) takmer všetci.

Viac tu: Bolo to veľkolepé: Dara po rokoch s Rytmusom, Lola ukázala obrovský talent

Jeden negatívny hlas sa však predsa ozval. Procudenta a skladateľa Tomiho Popoviča totiž nenechal chladným fakt, že spoločnú skladbu s Darou s názvom Nebo, peklo, raj zaspievala speváčka Tina a nie on.

Na svojich účtoch na sociálnych sieťach sa rozhorčoval, zverejňoval Darine fotky a jasne hovoriace odkazy o nevďačnosti. Svoje účty má aktuálne nastavené ako súkromné. Denník Nový Čas ho kontaktoval priamo s otázkou, či si to s Darou vykomunikoval aj osobne. Hudobník odpovedal, že jej poslal gratuláciu k výročiu.

Dara ostro reaguje

„Osobnú gratuláciu? Ja by som jeho dosť nechutnú slohovú prácu, ktorú mi poslal, plnú výčitiek a urážok, nazvala inak,“ prezradila denníku Dara a dodala, že ju to v jeho prípade ani neprekvapuje a odporučila by mu zmeniť psychiatra a dať sa konečne do zenu.

Speváčka nechápe, ako môže byť taký talentovaný človek taký nenavistný a dlhodobo frustrovaný. Mal by sa podľa nej sústrediť na rodinu a na to, čo získal a nie stratil.

Pozri aj: Pozrite, s kým Dara odchádzala z koncertu: Fotka hovorí za všetko

V Amerike by to bolo inak

Tomi tvrdí, že ak by oslavovala výročie popová celebrita v Amerike, tak by určite jeden z nej najznámejších songov odznel na koncerte v takom znení, v akom bol nahraný. „Ja som síce pozvaný nebol, ale moja skladba áno. Bol som jej fanúšikom odmalička, v čase, kedy prežívala veľmi ťažké obdobie, som jej pri náhodnom stretnutí ponúkol, že pre ňu napíšem song. Myslím, že je dodnes živou súčasťou jej repertoáru. Pre svoje účely sa Dara rozhodla z dueta spraviť sólovú pieseň, je to jej rozhodnutie, ako je textárka spoluautorkou skladby,” dodal Popovič.

Ako to vyzeralo na koncerte Dary, si môžete pozrieť tu:


Zdieľať

Najnovšie videá