Otvorená spoveď o alkoholizme. Ani jeho okolie nevedelo, že je stále opitý

Otvorená spoveď o alkoholizme. Ani jeho okolie nevedelo, že je stále opitý

Českej hviezde alkohol pokazil aj prvé manželstvo.

Spevák a muzikálový herec Václav Noid Bárta sa poslednýkrát dotkol alkoholu pred šiestimi rokmi a abstinencie sa drží dodnes. Pre Expres.cz priznal, že pred rokmi mal s pitím veľký problém. Ten mu dokonca pokazil aj prvé manželstvo s Gabrielou Dvořákovou, ktorá od neho aj s dcérou odišla. To bolo preňho motiváciou na to, aby s pitím konečne prestal.

„O abstinencii som rozmýšľal už nejaký ten čas, hovoril som si, že je to už za hranou, že ma to unavuje a je to zbytočné. Potom som sa začal rozvádzať a to bol posledný impulz k tomu, že chcem dokázať, že to zasa taký problém nie je, aby som sa musel niekam zavrieť na odvykačku. Povedal som si, že zo dňa na deň prestanem piť a to som aj urobil,“ povedal v rozhovore Bárta.

TIP: Pár z Love Islandu prezradil dcérino meno. Budete ho milovať alebo neznášať


Priznal, že síce pil veľa, ale nikdy netrpel výpadkami pamäti. Rovnako nikde nezaspával ani nepadal. „Vždy som o sebe vedel. Veľa ľudí netušilo, že som bol opitý, lebo som bol proste spoločenský. Kedysi sa pilo oveľa viac, teraz to už nie je taký trend. Len som sa občas pobil, keď som sa zastal napríklad mojej partnerky,“ priznal spokojný abstinent.

„Keď si na to spomeniem, je mi to veľmi nepríjemné. Vlastne mi alkohol príde nechutný. Teraz sa klaviristovi narodilo dieťa, dal som si len málinko šampanského a utvrdil som sa v tom, že sa k alkoholu vracať nechcem,“ dodal.

TIP: Tomi Popovič si podal Daru. Odporučila by mu vymeniť psychiatra, odkazuje ona

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá