Slovenský herec požiadal partnerku o ruku: Ale veď je stále vydatá!

Slovenský herec požiadal partnerku o ruku: Ale veď je stále vydatá!
Zdroj: Instagram/peter.makro.makransky

Prehovoril aj jej bývalý snúbenec Vratko Rohoň z Iné Kafe.

Petra Makranského poznáte vďaka seriálu Chlapi neplačú či z Rodinných prípadov. Slovenský herec (37) však pôsobí aj v divadle a práve tam sa spoznal so svojou novou partnerkou Mirkou, ktorá ho pravidelne podporovala na predstaveniach z prvého radu.

​Po niekoľkých mesiacoch požiadal svoju polovičku o ruku, a to priamo na javisku v divadle, píše cas.sk. A hoci im všetci, samozrejme, tlieskali, nikto z prítomných zrejme netušil, že jeho vyvolená Mirka je stále vydatá.

V minulosti bola zasnúbená s Vratkom z Iné Kafe

Túto skutočnosť ozrejmil jej bývalý priateľ, frontman skupiny Iné Kafe Vratko Rohoň. Dvojica bola v minulosti dokonca zasnúbená. 

Mirka sa potom vydala za Vratkovho kamaráta, majiteľa leteckej spoločnosti, s ktorými sú stále manželia. „S jej manželom som v kontakte na dennej báze a spoločne sa na tom smejeme. Mirka a ten herec svoje zásnuby srdcervúco uviedli, dojato tlieskala celá sála, no pritom nikto nevedel, že ona je ešte stále vydatá. Ako môže niekto požiadať o ruku vydatú ženu a ešte to verejne prezentovať?“ povedal spevák pre Nový Čas. Ako ďalej ozrejmil, žiadosť o rozvod podala v januári tohto roka. „Celé letectvo sa na tom zabáva, my sme malá komunita. Mirka odišla za týmto hercom a prezentuje, že to je jej muž, pritom už jedného muža má,“ dodal Vratko.

Čo na to manžel?

Jej stále zákonitý manžel Daniel s ňou nie je v kontakte. „Tiež sa ku mne dostala informácia, že sa zasnúbila a dobre som sa na tom pobavil. No predpokladám, že ona vie, čo robí a je to čisto len na nej,“ povedal.

Partnerka Petra Makranského si už na sociálnej sieti zmenila meno na Makro.

Z manželstva s misskou Petrou Nezvalovou má herec dve deti - dcéru Sárku (8) a syna Marka (5).

Zdieľať

Najnovšie videá