• Šoubiz
  • Dušan Cinkota priznal, že ľúbil aj muža. Prehovoril aj o pikantnostiach

Dušan Cinkota priznal, že ľúbil aj muža. Prehovoril aj o pikantnostiach

Dodal, že známeho choreografa ľúbil úprimne ako človeka.

Slovenský divadelný, seriálový a dabingový herec Dušan Cinkota bol hosťom legendárnej rozhlasovej erotickej relácie K-Fun, ktorá hlási návrat do éteru. Moderátorom Mariovi Gottimu a Alexandrovi Štrbovi priznal, že mal vzťah aj s mužom. Dušan bol veľmi otvorený a okrem svojej minulosti prehovoril aj o intímnych vzťahoch. 

„Kedysi som mal krásny vzťah s choreografom Liborom Vaculíkom, ale zistil som, že som heterosexuál. Bola fajka, do zadku mi to nestrčil, ani ja teda. Boli sme hlavne zhúlení, takže tie zábrany tam padali,“ prekvapil Cinkota. 

Dodal, že choreografa ľúbil úprimne ako človeka. Lásku vníma ako obrovský pojem. „Ľúbiť muža sa dá takisto, nemusím s ním sexovať, ale môžem ho ľúbiť a môžem si ho vážiť, môžem s ním mať dokonca vzťah,“ povedal 51-ročný herec. 

Má jasno aj v otázke adopcií detí homosexuálnymi pármi

Aj vďaka tejto skúsenosti herec pochopil, že láska môže byť rôznorodá a chápe potrebu homosexuálnych párov mať plnohodnotnú rodinu. „Ja to absolútne chápem a dovoľte im to. Je toľko opustených detí na svete a prečo by to nemohli robiť, keď to chcú,“ dodal. 

Pozrite si účinkovanie Dušana Cinkotu v šou Tvoja tvár znie povedome: 

Najnovšie videá