• Šoubiz
  • Marcel Nemec zarmútil fanúšikov: Opäť mu našli nádor

Marcel Nemec zarmútil fanúšikov: Opäť mu našli nádor

Marcel Nemec zarmútil fanúšikov: Opäť mu našli nádor

Všetci mu držia palce a posielajú veľa síl.

Marcel Nemec zaskočil všetkých svojich priaznivcov. Keď už to vyzeralo tak, že sa mu podarilo poraziť rakovinu, musí načerpať ďalšie sily a zabojovať s týmto ochorením ešte raz. Ako napísal na Instagrame, „objavil sa nový votrelček na pečienke“.

Hercovi pred vyše rokom diagnostikovali rakovinu, s ktorou sa pasoval s úsmevom a jeho legendárny optimizmus ho neopustil ani v časoch choroby. V marci všetkých potešil výbornou správou, že po 14 mesiacoch liečby sa sila jeho rakoviny zmenila z čísla desať na číslo nula. „Stal sa zázrak. Nateraz moja rakovinka krásne a sladko spinká. Tak ju nebudem rušiť,“ napísal vtedy na Instagrame s tým, že sa všetkým poďakoval za podporu a energiu, ktorú dostáva.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Marcel Nemec (@nemecmarcel)

Uplynuli tri mesiace a Marcel sa opäť prihovoril fanúšikom, no tentoraz z jeho odkazu radosť nemajú. „Objavil sa nový votrelček na pečienke. Potvoriak jeden. Koncom júna idem na ďalšiu operáciu, tak sa má na čo tešiť. Pekne ho vyrežeme, votrelčeka,“ napísal.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Marcel Nemec (@nemecmarcel)

Hercovi držíme palce a prajeme naozaj skoré uzdravenie. Jeho optimizmus je totiž neuveriteľný a pre Slovensko potrebný. To ukázal aj v Teleráne, kde bol hosťom práve v spomínanom marci, keď ešte o novej diagnóze nemal tušenia a tešil sa z vyliečenia.

Najnovšie videá