Ráchellka opäť prehovorila. Tomy Kotty mi roztrhal pyžamo v rozkroku a znásilnil ma!

Ráchellka opäť prehovorila. Tomy Kotty mi roztrhal pyžamo v rozkroku a znásilnil ma!

Influencerka zverejnila detaily policajnej správy aj Tomyho rozlúčkový list.

Influencerka Ráchel Karnižová na svojom konte na sociálnej sieti opäť prehovorila. Dôvodom bolo uznesenie polície, v ktorom Tomy Kotty (vlastným menom Tomáš Drahoš) tvrdí, že si z osudného dňa, kedy influencerku napadol, nič nepamätá a podľa neho sa nič nestalo. Túto časť uznesenia však na jej instagramových príbehoch nie je vidieť.

Ďalej ukázala vyjadrenie samotného Kottyho, ktoré dal polícii. V ňom tvrdí, že sexuálne aktivity prebiehali so súhlasom oboch strán a šlo o bežnú hádku. „Išli na gauč, ktorý bol v obývačke, ona sa prehla, menovaný jej stiahol nohavice, dal jej prsty do vagíny, trvalo to asi pol minúty a následne mu ona povedala, že ju to bolí a tým sa to celé ukončilo,“ znie v policajnom prepise.

Zverejnila aj rukou písaný list, ktorý jej Tommy po incidente napísal. V ňom si sype popol na hlavu a sám uznáva, že má veľký problém s alkoholom. Na konci listu však píše, že keď influencerka vychladne, dúfa, že veci bude vidieť inak.

Ona sama však ukázala roztrhané nohavice a pýta sa, či takto prebieha dobrovoľný sex. „Vedela som, prečo si to nechávam, toto je moje pyžamo, tu je diera v rozkroku, keď toto bolo dobrovoľné, tak potom neviem...“ povedala influencerka rozčarovane.

Celé vyjadrenie polície a Tomyho Kottyho nájdete v galérii.

Galéria

​Influencerka sa obráti na právnika

Ráchel je rozhodnutá pokračovať v boji o pravdu ďalej a bude to riešiť s právnikom.

​​„Ja sa naozaj nečudujem, prečo ženy nejdú podať trestné oznámenie. To bola prvá vec, ktorú mi vyčítali ľudia. Prečo si nešla na políciu, prečo si to musela riešiť na Instagrame? No lebo na polícii sa nič nevyrieši, takže som to mala urobiť tak, ako som chcela od začiatku,“ dodala sklamaná Ráchel.

Na záver dodala, že najviac ju na tom celom štve, že Tomyho po tom incidente ešte dlho ľúbila a aj teraz, keď si na neho spomenie, dúfa, že sa zmení a uvedomí si a začne na sebe pracovať. 

„Ja chápem, že si chce proste zachrániť riť, niekedy človek proste musí padnúť na úplné dno, aby si proste uvedomil, že čo sa proste deje a mňa to tak strašne mrzí...Ani nie to vyjadrenie polície, ale to jeho vyjadrenie, že on si proste stále neuvedomuje, že robí niečo zlé a to je na tom úplne najhoršie,“ dodala s plačom Ráchel.

Upozorňujeme, že fotografie v galérii nie sú vhodné pre citlivé povahy.

Galéria

Najnovšie videá