• Šoubiz
  • Nová moderátorka Športových novín má za sebou premiéru. Takto jej to išlo

Nová moderátorka Športových novín má za sebou premiéru. Takto jej to išlo

Dlhoročná redaktorka TV Markíza postúpila na post moderátorky.

Tím moderátorov Športových novín v TV Markíza od štvrtka 20. júla posilnila nová tvár. Popri Janke Hospodárovej a Petrovi Varinskému sa bude vo večernom vysielaní športového spravodajstva objavovať Klaudia Kristiníková. Tú môžete poznať ako dlhoročnú redaktorku Markízy, ktorá sa v posledných rokoch zameriavala predovšetkým na šport.

„V rámci letnej vysielacej štruktúry dávame vo vysielaní spravodajských relácií priestor aj mladým talentom. Tentoraz sme oslovili šikovnú redaktorku Športových novín, Klaudiu Kristiníkovú, ktorá sa, veríme, tejto úlohy zhostí na výbornú. Klaudii držíme palce,“ povedal Riaditeľ centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča.

Z ponuky je rovnako nadšená aj samotná Klaudia Kristiníková: „Som veľmi vďačná za túto novú príležitosť, ktorá bude pre mňa príjemným spestrením popri redaktorskej práci, v rámci ktorej sa venujem najmä hokeju a tenisu. Moderovať Športové noviny je pre mňa veľkou výzvou, no verím, že s pomocou nášho skvelého ‚šporťáckeho‘ kolektívu a najmä mojich skúsenejších moderátorských kolegov ju zvládnem. A zároveň verím, že potvrdím to, čo Janka dokazuje už dlhé roky – že ženy do športu patria.“

A ako to Klaudii išlo, si môžete pozrieť v Športových novinách: 

Najnovšie videá