• Šoubiz
  • Okamih, keď sa priateľ dozvedel, že nezvestná Soňa sa našla živá

Okamih, keď sa priateľ dozvedel, že nezvestná Soňa sa našla živá

Intenzívne pátranie malo šťastný koniec.

Nezvestná Soňa, po ktorej pátrali od noci zo soboty na nedeľu, sa našla. Jej partner a jeho brat, ktorý je jej blízky kamarát, prišli o pomoc verejnosť žiadať v pondelok ráno do Telerána.  

V momente, keď s nimi robili rozhovor, sa dozvedeli vytúženú správu. Soňu našli. V súčasnosti je 22-ročná žena z Bratislavy v nemocnici.

Moment, keď sa našla

Zatiaľ nie je jasné, čo presne sa stalo. Soňa začala prednedávnom pracovať v Slovenskom národnom divadle, kde mala v sobotu event. Po ňom išla za kamarátkou do jedného z bratislavských podnikov.

„Môj brat, teda jej priateľ, bol na svadbe na východe. Písal jej o druhej, že ide spať. Ráno sa dozvedeli, že neprišla domov a neozýva sa,“ uviedol brat jej partnera.

Aj vo chvíľach, keď ešte netušili, kde Soňa je, ďakovali všetkým, ktorí sa do pátrania zapojili. Študentom Vysokej školy múzických umení aj osobnostiam, ktoré zdieľali kľúčové informácie.

Keď im prišla šéfredaktorka Telerána Zuzana Štelbaská oznámiť skvelú správu, stratili slová. Dojemný moment si pozrite vo videu vyššie.

Soňa sa našla pred nemocnicou

Podľa informácií TV Markíza mladé dievča našli ležať na zemi pred nemocnicou v Petržalka. Mala zranenia po celom tele vrátane rezných rán a bola v bezvedomí. Polícia aktuálne zisťuje, ako sa tam dostala.

 Zdroje nám tiež potvrdili informáciu, že bola intoxikovaná. Lekári jej momentálne robia komplexné vyšetrenia.

Najnovšie videá