• Šoubiz
  • Najprv Joey, teraz Monica: Na Mattyho nikdy nezabudnú

Najprv Joey, teraz Monica: Na Mattyho nikdy nezabudnú

Roztiahni krídla a leť, braček, konečne si voľný, napísal Matt LeBlanc. Courteney Cox naňho myslí každý deň.

Matt LeBlanc prelomil mlčanie a ako prvý z pätice Priateľov sa k náhlemu odchodu amerického a kanadského herca Matthewa Perryho, ktorý zomrel vo veku 54 rokov 28. októbra, vyjadril na sociálnej sieti. Pätica hercov poskytla dva dni po jeho smrti len stručné stanovisko, pretože, ako sami uviedli, potrebujú čas na smútenie a na to, aby „spracovali túto nepochopiteľnú stratu“.

Celé stanovisko si môžete pozrieť v článku nižšie:

​Americký herec Matt LeBlanc (56) alias seriálový Joey teraz, po niekoľkých dňoch, uverejnil na sociálnej sieti niekoľko spoločných fotiek s Matthewom Perrym, ktorý stvárnil legendárneho Chandlera Binga.

Matthew Perry a Matt LeBlanc
Matthew Perry a Matt LeBlanc  |  FOTO:  Profimedia.sk

​„Matthew, s ťažkým srdcom sa lúčim. Časy, ktoré sme spolu prežili, patria úprimne medzi najobľúbenejšie obdobia môjho života. Bolo mi cťou deliť sa s tebou o pódium a nazývať ťa mojím priateľom. Vždy sa budem usmievať, keď si na teba pomyslím, a nikdy na teba nezabudnem. Nikdy. Roztiahni krídla a leť, braček, konečne si voľný,“ napísal LeBlanc a na záver, s humorom, dodal: „A myslím, že si tých 20 dolárov, ktoré mi dlhuješ, necháš.“

Na viac fotiek sa dostanete po kliknutí na šípku vpravo (priamo na fotke):

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Matt LeBlanc (@mleblanc)

O pár hodín neskôr sa na sociálnej sieti ozvala aj Courteney Cox, predstaviteľka Monicy. Päťdesiatdeväťročná americká herečka zverejnila záber z Priateľov, osudnú scénu, a to moment, kedy Monica a Chandler skončili spolu v posteli. Pôvodne malo ísť o nevinný flirt. Ten sa však skončil zamilovaním a láskou na celý život.

„Som taká vďačná za každú chvíľu, ktorú som s tebou prežila, Matty, a chýbaš mi každý deň,“ napísala.

„Keď s niekým spolupracujete tak blízko ako ja s Matthewom, sú tisíce momentov, o ktoré by som sa chcela podeliť. Tu je nateraz jeden z mojich obľúbených. Chandler a Monica mali spolu stráviť jednu noc v Londýne. No vďaka reakcii publika to bol začiatok ich milostného príbehu,“ uviedla herečka. Len pre doplnenie - konkrétne táto scéna sa nakrúcala pred živým obecenstvom.

Ako napísala, ešte predtým než začali nakrúcať, jej Matthew pošepol vtipnú poznámku, ktorú mala povedať. „Často robil takéto veci. Bol vtipný a bol milý,“ dodala Cox.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Galéria

Najnovšie videá