• Šoubiz
  • Najťažšie chvíle v živote Gabiky Marcinkovej: Predčasný pôrod a dcérka v ohrození života

Najťažšie chvíle v živote Gabiky Marcinkovej: Predčasný pôrod a dcérka v ohrození života

S manželom si prešli náročným obdobím.

Herečka Gabika Marcinková zahviezdila v poslednej sérii tanečnej súťaže Let's Dance a prednedávnom ste ju mohli vídať v seriáli Pán Profesor. Herečka je šťastne vydatá za lídra hudobnej kapely Heľenine oči Martina Mihalčina a vychovávajú spolu dve deti. Emka sa narodila koncom roka 2018 a neskôr k nej pribudol braček Jakubko.

Herečka si pre lekársky magazín inVitro zaspomínala na svoj prvý pôrod Emky, ktorý rozhodne nebol jednoduchý. „Skomplikovala ho preklampsia, predčasný pôrod, nízka pôrodná hmotnosť, cisársky rez a prvé dni, keď som bola od bábätka odlúčená. Všetkými fázami sme prešli tak nejako spomalene. Emu som prvýkrát mohla naživo vidieť, až keď mala nejaké štyri dni, dojčiť sa nám podarilo až od šiestich, aj keď som od pôrodu odsávala a posielala po manželovi mlieko, našťastie úplne bezproblémovo,“ prezradila herečka pre spomínaný magazín.

„Prvé dieťa nám jednoznačne zachránili lekári. Druhé by som asi porodila aj sama doma, ale pravdupovediac, súkromie, intimitu a krásu som si vedela vytvoriť aj v pôrodnici. Šatky a nosiče nám veľmi pomohli pri kolískach a refluxe a celkovo pri uspávaní,“ dodala Gabika.

Pôrod Jakubka už herečka zvládla bez problémov.

Gabika zahviezdila v poslednej sérii Let's Dance po boku Matyáša Adamca:

Galéria

Pozrite si vianočný špeciál seriálu Pán Profesor:

Celá epizóda na Voyo

Najnovšie videá