• Šoubiz
  • Vyberte sa opäť Do neba a do pekla! Vitajte vo fabrike na hviezdy

Vyberte sa opäť Do neba a do pekla! Vitajte vo fabrike na hviezdy

Opäť vás pozývame do bežne neprístupného zákulisia profesionálneho futbalového klubu, dvere nám tentoraz otvorili v Žiline.

Strhujúci, čisto slovenský Voyo Originál s názvom Do neba a do pekla: Generácia Žilina prinesie divákom osem dielov nabitých emóciami a neuveriteľnými príbehmi profesionálnych aj mládežníckych hráčov, ako aj tých, ktorí stoja za zrodom futbalových hviezd. Po Spartaku Trnava sa tak diváci budú mať možnosť pozrieť do inak bežne neprístupného zákulisia ďalšieho slovenského futbalového klubu.

A prečo práve MŠK Žilina? Práve v tomto klube sa dlhodobo zameriavajú na výchovu mladých talentov, z ktorých sa môžu stať hviezdy medzinárodného rangu. Nie je to len klišé, mená hráčov, ktorí prešli ich systémom ako Milan Škriniar, Martin Dúbravka, Dávid Hancko, Róbert Boženík či Peter Pekarík hovoria za všetko. A na ich úroveň sa v Žiline chcú dostať ďalší! No futbal nie je len o góloch, ale aj o emóciách a diváci budú mať jedinečnú šancu zistiť, čo prežívajú a s čím musia bojovať aj mimo trávnika.

​„Nakrúcanie seriálu Do neba a do pekla: Spartak Trnava sa dialo ešte v inkognito režime – síce nemáme najmenšie kamery na svete, ale takýto seriál na Slovensku ešte nebol, a teda nikto by ani len nevedel natipovať, čo z tých hodín záznamu a rozhovorov vznikne. Do celého procesu sme šli s rešpektom k celému futbalovému svetu, a preto sme sa snažili byť neinvazívni, neupozorňovať na seba. Do Žiliny sme už šli po výraznom prome a s ešte výraznejším stabilizátorom kamery na hlavnom kameramanovi a naša neviditeľnosť už nebola ďalej možná. Skvelé však bolo, že chalani futbalisti prvú sériu videli, a teda aj chápali, čo chceme. Uvoľnenosť, ozajstné emócie, žiadne strohé pozápasové rozhovory. Iné bolo aj smerovanie. Spartak bol o vášni, ktorú dokáže futbal vzbudiť vo svojej oddanej komunite. O klube, za ktorým pôjdu do neba aj do pekla. Generácia Žilina je o tom, ako sa rodí futbalista, ako sa vychováva, formuje v hlave tak, aby to pre hráča nebol len koníček na pár hodín, ale životná cesta. Aby to bola vstupenka do veľkého sveta, za ktorou pôjde do neba aj do pekla,“ opísala novú sériu producentka a scenáristka Andrea Václavínek.

Prvú epizódu seriálu Do neba a do pekla: Generácia Žilina nájdete od 12. januára iba na Voyo!

Najnovšie videá