• Šoubiz
  • Dovolenka v exotike sa zmenila na drámu. Raper Separ skončil v base!

Dovolenka v exotike sa zmenila na drámu. Raper Separ skončil v base!

Mala to byť dovolenka spojená aj s povinnosťami, ale všetko sa zmenilo mihom sekundy. Separ s priateľkou Cynthiou a kamarátom Marcelom Osztasom s manželkou sa vybrali na ostrov Lombok v Indonézii na juhu Bali. Partia dobrých priateľov a kolegov z hip-hopovej branže tam začína stavať vlastný rezort. 

Tento výlet však zatiaľ absolvujú bez Separa. Ten totiž skončil v base. Sám na to upozornil na sociálnej sieti po tom, ako ho pustili von a zverejnil aj fotku cely, v ktorej strávil nejaký čas. Za všetko môže fakt, že jeho pas bude platný len štyri mesiace a pri vstupe do krajiny musí byť pas platný ešte minimálne šesť mesiacov. 

Separ skončil v base v Indonézii
Separ skončil v base v Indonézii  |  FOTO:  Instagram/ separ

„Kontrolujte si cestovné doklady predtým, než niekam idete. Taká Indonézia to berie dosť vážne. Pas mi končí o štyri mesiace, oni chcú šesť, ej kej ej deportácia plus pár dní v base, kým mi pôjde let, ktorým ma deportujú,“ informoval Separ. 

Prezradil, že má nárok na jedno jedlo za deň a nemal prístup k sprche. „Ako sa hovorí, zažiť treba všetko, ale toto je solídny gec. Kým moja frajerka a kamoši pár kilometrov odtiaľto ležia na pláži,“ dodal raper. 

​„Je tu 28 stupňov Celzia a žiadna klimatizácia. Je tu len vetrák nad záchodom, ktorý smrdí. Je tu jeden matrac, v ktorom neviem, čo všetko žije a jedna mreža,“ ukázal na videu na sociálnej sieti. 

„Nie je tu okno, nevidím, či je noc alebo deň. Je tu nepríjemná žiarovka. Mám nárok na jedno jedlo za deň od aeroliniek, ktoré ma sem poslali. Urobili inak chybu a dostali pokutu, lebo ma sem poslali bez pasu. Ja som si pozrel neskoro platnosť pasu, zistil som to v deň odletu, ale tým, že som precestoval Thajsko a Singapur, kde na mňa na imigračnom v podstate žmurkli, tak som to čakal aj tu. Ale indonézska vláda to striktne dodržiava, takže som tu uviazol a deportujú ma letom tej istej aerolinky, ktorá ma sem dostala. Ale, bohužiaľ, tým, že je Lombok malý ostrov, neletí sem veľa lietadiel, takže letím až o tri dni,“ vysvetlil na Instagrame. Raper je v base prvý deň a čakajú ho ešte dva dni. 

Raper sa však dostal aj von, keďže pracovníkom povedal, že je tam hrozné teplo. Pustili ho do kancelárie, kde je klimatizácia a dali mu aj vodu. Dodal, že je vďačný, že mu nechali mobilný telefón. 

Slovenské veľvyslanectvo žiada o pomoc

Zhodou okolností v týchto dňoch Slovenské veľvyslanectvo požiadalo o pomoc. V nemocnici na Lomboku (Siloam Hospitals Mataram) leží Slovák, ktorý urgentne potrebuje krv. Potrebná je krv typu A negatív (A -). Veľvyslanectvo hľadá darcu ideálne na ostrovoch Bali a Lombok. V prípade zhody krvnej skupiny a ochoty darovať krv, sa, prosím, ohláste prostredníctvom WhatsApp na čísle +421904116136.

Pozrite si starší rozhovor s raperom Separom:

Najnovšie videá