• Šoubiz
  • Danica Nejedlá dostala prestížnu pracovnú ponuku: Prijala ju

Danica Nejedlá dostala prestížnu pracovnú ponuku: Prijala ju

Držíme jej palce.

Divákom Markízy sme tento týždeň predstavili novú posilu tímu Prvých Televíznych novín Dominika Matulaja, ktorý má za sebou skvelú premiéru. Skúsený moderátor priznal, že zo začiatku vysielania pociťoval adrenalín, no potom sa cítil dobre. Nová pracovná príležitosť ho potešila a zobral ju s pokorou.

Veľkou zmenou si prechádza aj Danica Nejedlá. Televízia ju oslovila s ponukou, aby svoje bohaté skúsenosti začala odovzdávať novej generácii novinárov. Prestížnu ponuku prijala. Aj keď ju na obrazovkách neuvidíme pravidelne, jej moderátorská kariéra sa rozhodne nekončí.

Danica Nejedlá
FOTO:  TV Markíza

​„Danica Nejedlá sa stala súčasťou užšieho vedenia redakcie spravodajstva TV Markíza na pozícii producentky Televíznych novín. Danica patrí medzi najskúsenejších ľudí, ktorých v Markíze máme, preto som ju požiadal, aby tieto skúsenosti začala odovzdávať novej generácii novinárov. Pozícia producentky Televíznych novín je na to úplne ideálna. Rozhodne to však neznamená koniec jej kariéry za moderátorským pultom. Na Danicu sme sa mohli vždy spoľahnúť a keď to bolo potrebné, rada pomohla. Som presvedčený, že to tak bude aj naďalej, napríklad pri mimoriadnych udalostiach alebo špeciálnych projektoch, kde sa jej profesionalita a moderátorské schopnosti v minulosti veľmi osvedčili,“ vyjadril sa riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Michal Kratochvíl.

Danici držíme palce!

Najnovšie videá