• Šoubiz
  • Náhla smrť vo veku 58 rokov: Telo moderátorky našli na ulici

Náhla smrť vo veku 58 rokov: Telo moderátorky našli na ulici

Náhla smrť vo veku 58 rokov: Telo moderátorky našli na ulici

Polícia vylúčila cudzie zavinenie.

Zdrvení kolegovia Alice Stewart zo CNN vzdali hold politickej komentátorke po jej náhlej smrti vo veku 58 rokov. Telo reportérky a moderátorky našli v sobotu skoro ráno vonku vo štvrti Bellevue vo Virgínii.

Polícia vylúčila cudzie zavinenie a domnievajú sa, že za jej náhlou smrťou stoja bližšie nešpecifikované zdravotné problémy. Žiadne ďalšie informácie zverejnili. „Moje srdce je zlomené. Robili sme spolu v kampani 2012. Alice bola moja kamarátka a miloval som ju,“ povedal moderátor CNN Jim Acosta.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Alice Stewart (@alicestewartdc)

„Bola stálicou CNN, zúčastnila sa na mnohých politických paneloch a priniesla nám hlboký pohľad do politiky. Taktiež bola bývalou riaditeľkou komunikácie senátora Teda Cruza. Pracovala aj s Rickom Santorumom či Michelle Bachmanom,“ uviedla vo vysielaní CNN Jessica Dean.

Alice bola aktívna na sociálnej sieti ešte deň pred smrťou. Viedla zdravý životný štýl, minulý mesiac sa zúčastnila na 10-míľovom behu, keďže bola vášnivou bežkyňou. Kariéru si začala budovať ako miestna reportérka a producentka v Georgii, neskôr ju povýšili a robila moderátorku správ v Little Rock v Arkansase. Potom sa začala venovať politike.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Alice Stewart (@alicestewartdc)

Slovensko nedávno opustil spevák Dušan Grúň. Zaspomínajte si na velikána

Najnovšie videá