• Šoubiz
  • Krásna ako sen: Eda z Lásky na prenájom očarila Cannes

Krásna ako sen: Eda z Lásky na prenájom očarila Cannes

V dych vyrážajúcej róbe zdôrazňujúcej jej dokonalé krivky bola skrátka neprehliadnuteľná.

Pamätáte si rozprávku bratov Grimmovcov, v ktorej múdra sedliakova dcéra mala prísť za kráľom ani nahá, ani oblečená...? Nuž, zjavne ju v detstve často čítavala aj jedna z najkrajších a najobsadzovanejších tureckých herečiek súčasnosti - Hande Erçel, alias Eda z Lásky na prenájom. Na jubilejnom tridsiatom benefičnom večeri organizácie amfAR v Cannes bola totiž v dych vyrážajúcej sieťovanej róbe zdôrazňujúcej jej dokonalé krivky, s veľkorysým výstrihom vpredu a len o len o chlp menej rafinovane odhaleným chrbtom vzadu, skrátka neprehliadnuteľná!

Galéria

Tak ako minulý rok, keď sa na rovnakom podujatí na vtedy modrom (dnes opäť červenom) koberci ako pár objavili v premiére, ako sen krásnu Hande sprevádzal jej súčasný priateľ, známy turecký podnikateľ Hakan Sabancı. Tí, čo v pravidelných intervaloch striedavo špekulujú, či je krásna dvojica ešte stále spolu, alebo si v tichosti dali zbohom, tak dostali jasnú odpoveď.

Mimochodom, minimálne rovnako hriešne krásna sa Hande v Cannes prezentovala už pred pár dňami, keď sa v nádhernej červenej róbe doplnenej masívnym náhrdelníkom zdobeným fialovo-modrými tanzanitmi a prsteňom i náušnicami z rovnakého setu objavila na slávnostnej premiére hviezdami nabitej sci-fi drámy Megalopolis režiséra Francisa Forda Coppolu...

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hande Erçel (@handemiyy)

Najnovšie videá