• Šoubiz
  • Znechutená Kollárova dcéra o bitke mamičiek: Patria na psychiatriu!

Znechutená Kollárova dcéra o bitke mamičiek: Patria na psychiatriu!

Alexandra zverejnila aj detaily ich vyvádzania.

Podľa denníka Nový Čas sa pokojná nedeľná grilovačka u Borisa Kollára zmenila na hotové peklo. Do jeho vily údajne vtrhli mamičky, s ktorými má deti. Barbora Richterová a Vanessa Hrubovčáková nereagovali ani na prosby, aby odišli a údajne fyzicky napadli aktuálnu Borisovu partnerku Lauru Vizváryovú. Tá sa rozhodla podať trestné oznámenie na obe ženy a rieši to s právnikom. 

K incidentu sa na sociálnej sieti vyjadrila aj Borisova dcéra Alexandra Horňáková. 

„Síce nie som, ale volala som s účastníkmi rodiny, ktorí tam boli. Barbora spolu s Vanesou vtrhli do domu, natáčali si všetko a začali kričať na všetkých. Opakovanie ich všetci prosili, aby odišli a nechceli odísť. Richterová vykrikovala, že tam bude aj spať, keď bude chcieť. Boli drzé a robili taký cirkus pred deťmi, aj na ne kričali, urážali ich, akí sú ko**** a akí sú škaredí a ako sú ich deti oveľa lepšie než my. Jedno dieťa dostalo dokonca záchvat kvôli Barbore, ktorá to vyprovokovala a útočila na všetkých v dome vrátane mojej babky, ocinovej mamy,“ prezradila.

„Ľudia ako tieto dve, ktoré sa, mimochodom, spolčili, patria na psychiatriu. Aby dve dospelé ženy začali hučať na cudzie deti, ktoré za nič nemôžu a urážať ich slovne, je choré a úplné dno spoločnosti. Verím na karmu a dúfam, že sa im to pekne vráti,“ povedala.

Najnovšie videá