• Šoubiz
  • Krásna správa! Herci si povedali áno, markizák si odniesol netradičnú obrúčku

Krásna správa! Herci si povedali áno, markizák si odniesol netradičnú obrúčku

Krásna správa! Herci si povedali áno, markizák si odniesol netradičnú obrúčku

Dvojica sa zosobášila v Trnave.

Slnečné letné dni sa stali obľúbeným časom na oslavu lásky a toto obdobie sa rozhodli využiť aj slovenskí herci Silvia Soldanová a Braňo Mosný, ktorého markizácki diváci poznajú zo seriálov Sestričky, Oteckovia alebo Chatári. Hercov počas svadobného dňa zachytil Trnavský hlas.

Silvia a Braňo kráčajú spoločne životom už niekoľko rokov, v roku 2021 sa zasnúbili. Herec vtedy pre markiza.sk opísal, ako celé zásnuby prebiehali, aj ako vyberal prsteň pre jeho nastávajúcu. Tento rok sa napokon rozhodli urobiť ten najväčší krok a svoj vzťah spečatiť oficiálne.

Galéria

​Dvojica sa zosobášila pred pár dňami v Trnave a nebola by to herecká svadba, ak by ju nesprevádzalo niečo netradičné. Po tradičnej výmene sľubov síce nasledovala aj výmena obrúčok, no v tomto prípade veľmi originálna. Herci si obrúčky navzájom nakreslili. V ich veľký deň ich prišli podporiť kolegovia z trnavského divadla, medzi ktorými nechýbala ani riaditeľka Divadla Jána Palárika Zuzana Hekel.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Braňo Mosný (@brano.mosny)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Silvia Soldanova (@silviasoldanova)

Braňo a Silvia spolu vystúpili aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde si spoločne zaspievali ako Bono Vox a Mary J. Blidge:

Najnovšie videá