Fanúšikovia Karla Gotta sú prekvapení: Mimoriadna správa na jeho Instagrame

13. 02 2020 12:00 | tasr, zv
Karel Gott
Karel Gott Foto: Instagram/officialkarelgott

Na sociálnej sieti zosnulého speváka nečakane pribudol nový príspevok.

Fanúšikovia nezabudnuteľného maestra Karla Gotta zostali prekvapení. Na Instagrame zosnulého speváka, kde má viac ako 196 tisíc followerov, pribudol nový príspevok.

Na ich potešenie zistili, že to nebola ani náhoda, ani výnimka. „Verím, že všetci, ktorí ste sledovali tento manželov profil, ste ho mali radi, a preto by som vám tu rada prinášala zaujímavosti a informácie spojené s jeho osobou a odkazom," prihovorila sa fanúšikom spevákova manželka Ivana, ktorá bude maestrov Instagram spravovať.

V novom poste informovala o pripravovanom koncerte Pocta Karlovi Gottovi, ktorý sa uskutoční 15. decembra v pražskej O2 Aréne.

Zdroj:Instagram/officialkarelgott

Na koncerte zaznejú najznámejšie piesne najúspešnejšieho českého a československého speváka v sprievode Bandu Pavla Větrovca. Vstupenky sa začnú predávať 15. februára.

„Manžel si ešte za svojho života uvedomoval, že koncert na jeho pamiatku by pre jeho priaznivcov mal byť usporiadaný. Chcel, aby organizátorom koncertu bola agentúra Karel Gott Agency, a oznámil svojmu najbližšiemu tímu aj veľmi konkrétnu predstavu podoby koncertu. Budeme sa snažiť jeho želanie naplniť," dodala Ivana Gottová.

Na koncerte vystúpia najväčšie hviezdy českej a slovenskej hudobnej scény. Ich mená organizátori oznámia neskôr. V rámci koncertu bude odovzdaný šek, ktorý prevezme popredný český onkológ Marek Trněný. Financie budú použité na podporu výskumu v oblasti lymfómu a leukémie vykonávaného na I. internej klinike 1. lekárskej fakulty Univerzity Karlovej a Všeobecnej fakultnej nemocnice v Prahe na Karlovom námestí.

Karel Gott zomrel vlani 1. októbra vo veku 80 rokov. Podľahol dlhotrvajúcim vážnym zdravotným problémom. Jeho hrob sa nachádza na cintoríne na pražských Malvazinkách.

Komentáre ( 0)