Len pre silné žalúdky: Najznámejší Ken je po drastickom zákroku Barbie

18. 02 2020 10:15 | zv
Ken sa mení na Barbie.
Ken sa mení na Barbie. Foto: Instagram/rodrigoalvesuk
Ken sa mení na Barbie.
Ken sa mení na Barbie.
Ken sa mení na Barbie.

Následky operácie zverejnil na Instagrame a pohľad na jeho novú tvár bolí.

Niekdajší Rodrigo Alves, dnes už Roddy, je nezastaviteľná! Túžba premeniť sa z ľudského Kena na bábiku Barbie je zjavne silnejšia ako pud sebazáchovy, inak by nepodstúpila taký radikálny zákrok, akým sa teraz chváli na Instagrame.

Roddy zverejnila snímky po vyčerpávajúcej tvárovej feminizačnej operácii a na tieto zábery sa dokážu dlhšie pozerať zrejme len silnejšie povahy. Zákrok, počas ktorého jej upravili čeľusť, čelo a kosti okolo očí mu robili v Belgicku a podľa MailOnline stál približne 25-tisíc libier.

Niekdajší Ken má na fotkách podliate oči, bandáž na brade a čerstvé jazvy po rezoch. V instastories hovorila, že je taká opuchnutá, že nič nevidí a má bolesti v krku, keďže jej odstránili ohryzok.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Podľa jej slov sú však bolesti znesiteľné. V tvári má titanové implantáty a vlasy jej začínajú akoby rásť z nižšieho miesta na hlave, aby vyzerala ako skutočná žena. Dúfa, že po tejto operácii si ju už nikto nepomýli s mužom.

Aj keď operácia bola naozaj intenzívna a trvala štyri hodiny, v hlave mala jedinú víziu, a to, ako sa vidí v lete na pláži v bikinách s "dokonalým" ženským telom a tvárou.

Ak si myslíte, že si pod nôž už nikdy neľahne, určite sa mýlite. Evidentne ide o závislosť, ktorú už nič nezastaví. Iba ak vážne a fatálne a zdravotné problémy, ktoré jej naozaj hrozia.

Komentáre ( 0)