Fanúšikovia Toma Hanksa sú vydesení: Potvrdili mu koronavírus

12. 03 2020 06:25 | tasr, zv
Tom Hanks s manželkou
Tom Hanks s manželkou Foto: Profimedia.sk

Pozitívne testy má aj jeho manželka.

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka, americká herečka Rita Wilson, ktorí sú aktuálne v Austrálii, majú koronavírus. Pozitívne výsledky ich lekárskych testov vo štvrtok oznámil na Instagrame samotný Hanks.

Uviedol, že on aj jeho polovička dostali teplotu počas pobytu v Austrálii, kde bol Hanks v súvislosti s prípravou nového filmu o živote Elvisa Presleyho.

"Ahojte, priatelia, Rita a ja sme v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, akoby sme mali nádchu a nejaké telesné bolesti... Aby sme postupovali správne, ako je teraz vo svete potrebné, nechali sme sa otestovať na koronavírus a testy nám vyšli pozitívne," napísal 63-ročný Hanks v príspevku na Instagrame.

Zdroj: Instagram/tomhanks

Dodal, že so svojou rovnako starou manželkou budú teraz v izolácii a pod dohľadom, dokým to bude z bezpečnostných dôvodov potrebné, pričom fanúšikov sa chystajú o svojom stave informovať na sociálnych sieťach.

Sestričky v Taliansku odpadávajú od únavy. Koronavírus nemocnice nezvládajú

Herecký pár po potvrdení koronavírusu izolovali v nemocnici v meste Gold Coast na východe Austrálie, oznámili zdravotníci z austrálskeho štátu Queensland.  Hanks je prvou legendárnou hollywoodskou hviezdou, ktorá verejne oznámila, že má koronavírus. Herec v minulosti tiež informoval, že trpí cukrovkou tzv. sekundárneho typu, ktorá sa považuje v súvislosti s koronavírusom za rizikový faktor.

Bez názvu.png
Foto: Instagram/ritawilson
 

V Austrálii dosiaľ potvrdili vyše 130 prípadov nákazy koronavírusom, ktorý si tam zároveň už vyžiadal tri ľudské životy. 

Fanúšikovia z celého sveta manželom posielajú veľa energie.

Komentáre (0)