Dua Lipa to nezvládla a rozplakala sa. Fanúšikom oznámila smutnú správu

24. 03 2020 13:00 | dg
Dua Lipa sa naživo spojila s fanúšikmi
Dua Lipa sa naživo spojila s fanúšikmi Foto: Instagram/dualipa

Tieto kroky však boli nevyhnutné.

Dua Lipa sa v pondelok prostredníctvom živého vysielania na sociálnej sieti Instagram spojila so svojimi fanúšikmi, ktorých má po celom svete milióny.

Anglická speváčka avizovala, že bude odpovedať na otázky ohľadom nového albumu Future Nostalgia, ktorý mal vyjsť v piatok, 3. apríla, ale aj o pripravovanom turné. To malo odštartovať už 26. apríla v Madride. Všetko je však pre aktuálnu situáciu pochopiteľne inak.

Videočet odštartovala s tým, že vyzvala všetkých ľudí, nielen svojich fanúšikov, aby si dávali na seba pozor a z domu vychádzali len v najnutnejších prípadoch. Keď však prišlo k téme album a turné, rozplakala sa.

Ako oznámila, v poradí tretí singel z nového štúdiového albumu Future Nostalgia, Break My Heart, ktorý mal pôvodne vyjsť v piatok (27. marca), vypustí už zajtra (v stredu, 25. marca) a albumom poteší svojich fanúšikov už tento piatok (27. marca), hoci pôvodne sa tak malo stať o týždeň neskôr (3. apríla).

zdroj: Instagram/dualipa

Ako sa predpokladalo, čo sa týka svetového turné, ktoré malo odštartovať v Madride (26. apríla), to presunula až na budúci rok. Všetky tieto kroky však boli nevyhnutné z dôvodu hrozby koronavírusu, ktorý si doposiaľ vyžiadal už viac než 17 tisíc obetí.

Prvý koncert je naplánovaný na 3. január 2021 (Newcastle), posledný na 16. február 2021 (Madrid). Presunúť však nebolo možné koncerty v Kodani, Štokholme a Osle. Viedeň a Mníchov sú stále v štádiu riešenia.

Peniaze za lístky budú, samozrejme, vrátené.

Ďalšie termíny svetového turné oznámi v najbližšej dobe.

zdroj: Instagram/dualipa

Komentáre ( 0)