Seriálová hviezda mala hrôzostrašnú nehodu: Zobudila sa v sanitke

02. 04 2020 14:00 | dg
Sofia Helin
Sofia Helin Foto: Instagram/actress_sofia_helin_

Našťastie z nej vyviazla živá.

Sofia Helin je 47-ročná švédska herečka. Pochádza z Hovsty, vyrastala v Lingheme a teraz pôsobí v hlavnom meste, v Štokholme. V roku 2001 ukončila prestížnu Stockholm Theatre Academy.

Keď mala iba desať dní, jej šesťročný brat zahynul pri autonehode. Ona sama mala hrôzostrašnú nehodu, keď mala 24 rokov. Našťastie z nej vyviazla živá.

"Pokazil sa mi bicykel a zobudila som sa v sanitke. Vybili sa mi zuby. Mala som šťastie, veľmi škaredo som sa však zranila," povedala v rozhovore pre Independent. Keďže je súčasťou priemyslu, v ktorom je výzor mimoriadne dôležitý, bola spočiatku zdrvená. Na hornej pere jej po nepríjemnom zážitku ostala jazva. Ako hovorí, je s ňou stotožnená a práve jazva hovorí viac o tom, kým je dnes.

Je vydatá za bývalého herca a kňaza śvédskej cirkvi, Daniela Götschenhjelma (51). Má dve deti - syna Ossiana (17) a dcéru Nike (11).

Sofia Helin si zahrala hlavnú postavu policajnej detektívky Sagy Norén v úspešnom severskom krimi seriáli Most (v origináli Bron), ktorý štartuje už tento piatok na VOYO!

Most (Bron)
 


Komentáre ( 0)