Z fast foodu na filmové plátno. Z herečkinej krásy dnes odpadávajú

05. 04 2020 16:00 | KN
Gal Gadot ako Wonder Woman
Gal Gadot ako Wonder Woman
Gal Gadot ako Wonder Woman
Gal Gadot
Gal Gadot

Diváci z nej spočiatku neboli nadšení, no neskôr si získala ich rešpekt, obdiv a nadšenie. Reč je o filmovej Wonder Woman, Gal Gadot.

Nie je žiadnym tajomstvom, že nadšenci komiksových filmov sú na obsadenie svojich obľúbených hrdinov viac ako prísni. Inak tomu nebolo ani pri výbere obsadenia do úlohy Wonder Woman, pri ktorom sa tvorcovia rozhodli pre herečku Gal Gadot. Tá si však pri ceste k dokonalému stvárneniu hlavnej úlohy prešla tŕnistou cestou. Prečítajte si zopár faktov, ktoré sú o Gal Gadot známe.

Trénovala celé dni šesťkrát týždenne

Hoci je krása tejto herečky priam ohromujúca, Gal Gadot ukázala, že vie aj poriadne drieť. Aby sa dostala do potrebnej formy, ktorá bola pre stvárnenie Wonder Women potrebná, trénovala niekoľko hodín denne! Ráno dve hodiny fitka, potom niekoľko hodín jazdy na koni, potom zase dve hodiny tréningu bojového umenia. A to všetko šesťkrát týždenne. Obdivuhodné, však?

Dva roky v armáde

Je známe, že úlohu získala najmä vďaka jej vojenským skúsenostiam, ktoré nadobudla počas dvoch rokov slúženia v izraelskej armáde. Ste prekvapení? Vyššie sme predsa napísali, že Gal Gadot nie je žiadna bábovka. Už nám veríte?

Natáčala v piatom mesiaci tehotenstva

Naozaj! Počas "dotáčok" bola ikona Wonder Women tehotná, čomu museli prispôsobiť aj kostým. Ako by to vyzeralo, keby bola na snímke s tehotenským bruškom? To sa už nedozvieme, keďže tvorcovia využili čaro zeleného plátna a postavu Wonder Woman tak prerobili do dokonalosti.

Ou, trapas!

Aj hviezdy sú len ľudia a mýliť sa je ľudské. Gal však konkrétne zradili sociálne siete. V roku 2018 dala do sveta von tweet, v ktorom písala „Dobré ráno s mojím novým kamarátom Huawei Mate 10 Pro." V tom čase mala totiž s touto značkou dlhodobú spoluprácu. Čo však osud aj Gal nechceli, Twitter ukazuje, že príspevok postla zo svojho iPhonu. Vedenie Huawei sa pri zistení tejto skutočnosti netvárilo veľmi nadšene. Hups!

Vycvičil ju Čech

Presne tak, Česká republika mala v zastúpení v DC Comics svojho rodáka menom Ruda Vrba, ktorý bol Gal Gadot osobným trénerom. Pýtate sa, prečo práve on? Možno preto, lebo je šesťnásobným majstrom sveta v bojových športoch.

Gal sa chcela na herectvo vykašľať

Vyjadrila sa tak v roku 2018 pri preberaní ceny pre začínajúce hviezdy na Filmovom Festivale v Palm Springs. Bola vraj už unavená z toho, ako ju všade odmietajú. V tomto zlome sa jej však ozval tím Zacka Snydera a oznámil jej, že získala rolu Wonder Woman, ktorá jej zmenila život.

V roku 2004 sa stala Miss Izreal

A nie je sa čomu čudovať, Gal bola totiž modelkou a jej krása presvedčila porotu o tom, že titul Miss si naozaj zaslúži.

Začínala ako väčšina mladých ľudí

Hoci si táto herečka dnes žije prepychový život so svojím bohatým manželom, ktorý je známym izrealským developerom, v čase jej stredoškolského štúdia si privyrábala ako bežný smrteľník, vo fast foode. A čo tam robila? Vyprážala, predsa.

Sledujte film Wonder Woman už 10. apríla o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)