Obrovské prekvapenie od Williama a Kate! Fanúšikovia sa šli zblázniť

09. 04 2020 09:40 | zv
Princ William a vojvodkyňa Kate
Princ William a vojvodkyňa Kate Foto: Instagram/kensingtonroyal

Pozrite si video, ktoré okamžite obletelo všetky médiá.

Tak tomu sa povie obrovské prekvapenie. Princ William a vojvodkyňa Kate sa rozhodli spojiť sa prostredníctvom video hovoru so školákmi, ktorých rodičia bojujú s novým koronavírusom v prvej línii, píše DailyMail. Zábery z uvoľnenej knverzácie plnej smiechu zverejnili na Instagrame a z videa sa okamžite stal virál, ktorý obletel svet.

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge trávia čas v Anmer Hall v Norfolku a napriek zrušeným verejným stretnutiam nezaháľajú. Aj oni majú home office, ktorý využívajú naplno. Tentoraz chceli pozdraviť zamestnancov a deti z Casterton Primary Academy v Lancashire, kde sa učitelia pomáhajú starať o ratolesti kľúčových pracovníkov, ktorých teraz potrebujeme v boji s koronavírusom.

Manželia sa poďakovali pedagógom za všetko, čo robia počas pandémie a chceli vedieť, aký vplyv má situácia na mladých ľudí.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Okrem vážnych tém bol však počas videohovoru aj čas na zábavu. Deti kráľovskému páru ukázali, čo všetko si pripravujú na Veľkú noc a čo už stihli vyrobiť a zmajstrovať. Z Williama a Kate sa tak zo sekundy na sekundy stal "obyčajný" manželský pár, ktorý sa dokáže schuti zasmiať a normálne sa uvoľniť a rozprávať tak trochu aj o súkromí.

Dvojica na záver povedala deťom, že musia byť na svojich rodičov naozaj hrdí, pretože im celá krajina vďačí za veľa. Či už pracujú ako zdravotníci alebo ako pekári, predavači rozvážači potravín a podobne. Kráľovský pár aj za tieto slová dostal virtuálnu kyticu.

Komentáre ( 0)