Takto oslavovali Cameron Diaz, Amy Schumer a mnohé iné celebrity ich prvý Deň matiek

11. 05 2020 15:30 | kf
Cameron Diaz a Amy Schumer v úlohe matky
Cameron Diaz a Amy Schumer v úlohe matky Foto: Instagram/amyschumer Instagram/benjaminmadden

Takto oslavovali prvý Deň matiek tie najznámejšie celebrity.

Jeden z najkrajších sviatkov, ktorý môžu matky oslavovať. Deti ďakujú svojim rodičom za ich starostlivosť a lásku. V tento deň je špeciálny čas im preto povedať, ako ich ľúbime. Čerstvé mamičky sa s týmto sviatkom len zoznamujú a tešia sa z príchodu nového člena do rodiny. Aj keď počas pandémie platia rôzne obmedzenia, títo rodičia si užili ich deň naplno.

Cameron Diaz, Amy Schumer a iné čerstvé mamičky sa podelili o najkrajšie fotky s fanúšikmi

zdroj: Instagram/ashleygraham

Ashley Graham oslavovala prvýkrát Deň matiek so svojím synčekom Isaacom. Plus-size modelka si užíva rodinné chvíle doma aj s manželom Justinom Ervinom. Nového člena rodiny privítali len začiatkom roka, 18. januára.

zdroj: Instagram/elonrmuskk

Speváčka Grimes porodila zdravého synčeka známemu inžinierovi, Elonovi Muskovi. Malému potomkovi dali naozaj zvláštne meno - X Æ A-12. Aj keď celebrity dávajú svojim deťom nevšedné mená, fanúšikovia v tomto prípade vôbec nevedeli, čo to meno znamená. Hudobníčka preto na Twitteri vysvetlila, prečo zvolili extravagantné meno. X znamená nevšednú premennú, Æ je elfské hláskovanie, ktoré znamená lásku a A-12 je predchodca SR-17, ktoré je ich obľúbené lietadlo. Žiadne zbrane, žiadna obrana, len rýchlosť. Skvelé v boji, ale nenásilné.

zdroj: Instagram/benjaminmadden

Cameron Diaz sa stala mamičkou koncom minulého roka. So spevákom Benjim Maddenom majú dcérku Raddix. Štyridsaťsedemročná bývalá herečka tak prvýkrát oslavuje Deň matiek so svojou rodinou. Na tento sviatok napísal jej manžel dojemné slová na Instagrame, kde opisuje dôležitú rolu každej matky, ktorá sa stará nielen o svoje dieťa, ale aj o celú svoju rodinu.

TIP na článok: Krásna správa na Deň matiek: Česká topmodelka je tehotná!

zdroj: Instagram/cassie

Speváčka Cassie priviedla na svet dcérku Frankie 6. decembra 2019. Čerstvá mamička sa teší s manželom Alexom z usmievavej dcérky.

zdroj: Instagram/shaymitchell

Hviezda seriálu Pretty Little Liars oslavovala Deň matiek so svojou šesťmesačnou dcérkou Atlas. Shay Mitchell má s manželom Mattom naozaj dôvod na oslavu.

zdroj: Instagram/natalie_imbruglia

Známa speváčka sa stala prvýkrát mamou minulý rok v októbri. Natalia Imbruglia oslavovala svoj sviatok spolu so synom Maxom.

zdroj: Instagram/amyschumer

Obľúbená komička priviedla na svet svoje prvé dieťa 5. mája 2019. S manželom Chrisom sa sviatku matiek nevedeli dočkať. Amy Schumer prežíva nepochybne najšťastnejšie obdobie svojho života.

Komentáre ( 0)