Ďalšia modelka Victoria's Secret je v tom! Trpí však vážnou chorobou, o ktorej nikto nevedel

29. 05 2020 10:00 | kf
Romee so svojim manželom žiaria šťastím
Romee so svojim manželom žiaria šťastím Foto: Instagram/romeestrijd

Romee Strijd prvýkrát prehovorila o svojich zdravotných ťažkostiach, s ktorými bojuje už dhé roky.

Ďalšia kráska, ktorá patrí medzi najžiadanejšie modelky Victoria's Secret, je tehotná. Po Gigi Hadid oznámila skvelú novinku aj jej kolegyňa Romee Strijd. S manželom Laurensom van Leeuensom sú spolu už viac ako 10 rokov. Dánska topmodelka prezradila, že sa ich rodina rozrastie o ďalšieho člena na svojom Instagrame. A nielen to. Radostnú správu vystriedala aj smutná realita.

zdroj: Instagram/romeestrijd

Romee diagnostikovali vážnu chorobu

Prvýkrát prehovorila na verejnosti o svojej chorobe. Nikto ani netušil, čím si kráska prechádzala dlhé roky. Lekári jej diagnostikovali PCOS, čo je syndróm polycystických vaječníkov, ktorý je spojený s poruchami ovulácie a plodnosti. Práve toto ochorenie je jednou z hlavných príčin ženskej neplodnosti. Romee sa nikdy netajila tým, že so svojim partnerom chce rodinu. Ako sama prezradila, keď sa dozvedela o tejto chorobe, veľmi sa bála, že sa môže rozlúčiť so svojím snom byť matkou.

TIP na článok: Modelka dáva zbohom bujarému dekoltu. Rozhodla sa dať zmenšiť prsia

„Moja životospráva a neustále presúvanie sa medzi krajinami pre prácu mi spôsobili toto ochorenie. Hoci som sa necítila zle, moje telo bojovalo už dlhé roky. Vtedy som si uvedomila, že nemôžem každý deň trénovať a nemôžem držať neustále diéty. Až po tomto uvedomení som zmenila životný štýl a vrátila som sa do Holandska, aby som strávila viac času s mojou rodinou. A teraz som najšťastnejšia na svete, lebo sa mi podarilo otehotnieť," napísala modelka.

zdroj: Instagram/romeestrijd

Komentáre (0)