Princezná Eugenie ukázala jazvu, z ktorej zamrazí. Je na ňu hrdá

29. 06 2020 17:00 | nb
Princezná Eugenie s manželom
Princezná Eugenie s manželom Foto: Profimedia.sk

Na sociálnych sieťach je aktívna a využíva ich na krásny účel.

Členka britskej kráľovskej rodiny, princezná Eugenie, sesternica princov Williama a Harryho, cez víkend zverejnila fotku, ktorá sa vymyká bežným dokonalým a upraveným záberom na Instagrame. Detail na jej masívnu jazvu naprieč chrbticou okomentovala tak pozitívne, ako sa len dá.

"Chcela som ukázať svoju jazvu, aby som osmelila tých, ktorí majú takisto jazvy. Buďme na ne hrdí! Prosím, označte ma, rada prezdieľam tie vaše," napísala pri príležitosti medzinárodného dňa osvety o skolióze.

Zdroj: Instagram/princesseugenie

Práve skolióza, teda vychýlenie chrbtice, bol dôvod, prečo musela ísť Eugenie ako 12-ročná na operáciu. O tejto téme začala otvorene hovoriť už v roku 2018, kedy zverejnila fotku svojho rontgenu. Na nej sú vidieť drôty, ktoré doktori voperovali do jej chrbtice a takmer štvorcentimetrové závity na vrchnej časti pri krku. Celá operácia vtedy trvala osem hodín.

Jazvu prvýkrát cielene ukázala na vlastnej svadbe a neskôr sa aktívne začala venovať téme skoliózy. "Vždy som chcela šaty odhaľujúce kúsok chrbta. Ukázala som jazvu, bol to dobrý spôsob, ako otvoriť nepríjemnú tému. Komunikujem tak s ľuďmi, ktorí si prešli niečím podobným, či už mali problémy s chrbticou, alebo sa snažia vyrovnať s niečím iným," hovorí Eugenie, ktorá za svoju otvorenosť odvtedy dostáva množstvo pozitívnych ohlasov.

Princezná Eugenie ukázala jazvu aj na svojej svadbe:

Zdroj: Instagram/princesseugenie

Z tohto záberu až zamrazí:

Zdroj: Instagram/princesseugenie

Princezná s manželom Jackom:

Zdroj: Instagram/princesseugenie

TIP NA ČLÁNOK: Dcéra Beyoncé ide v šľapajach svojej matky. Prekonáva jej úspechy

Komentáre (0)