Modelka prvýkrát ukázala rastúce bruško. Na dojemný moment fanúšikovia len tak nezabudnú!

16. 07 2020 15:00 | kf
Gigi parí medzi najžiadanejšie modelky
Gigi parí medzi najžiadanejšie modelky Foto: Instagram/gigihadid
Modelka sa ukázala na Instagrame v plnej kráse
Modelka sa ukázala na Instagrame v plnej kráse

Krásna topmodelka žiari šťastím. O svoju radosť sa prvýkrát podelila aj s fanúšikmi.

Gigi Hadid prvýkrát ukázala rastúce bruško, a to hneď v priamom prenose na sociálnej sieti. Jej fanúšikovia boli zvedaví, ako prežíva tehotenstvo a koľko doposiaľ pribrala.

Dvadsaťpäťročná topmodelka vôbec nemala problém postaviť sa pred kameru a odkryla tehotenské krivky. „Odkedy som tehotná, nič iné nenosím, len voľné oblečenie. V tom sa cítim najlepšie," prezradila divákom. Oni na to zareagovali, že vyzerá tak isto ako predtým, žiadne kilá navyše nespozorovali. Vtedy prišiel moment, kedy Gigi vstala a ukázala bruško zboku.

TIP na článok: Úprimná spoveď Celeste Buckingham: Držala som hladovku a dúfala som, že schudnem!

zdroj: Instagram/gigihadid

Budúca mamička čaká bábätko s priateľom Zaynom Malikom. Hoci ich vzťah bol v minulosti dosť turbulentný a viackrát sa stihli rozísť, zdá sa, že láska medzi nimi nikdy nevychladla.

Gigi odhalila svoje tehotenstvo ešte počas domácej karantény, ktorú strávila s rodinou a s frajerom. Práve na fotke, kde oslavuje narodeniny, si fanúšikovia všimli, že jej narastá bruško. Jej mama prezradila šťastnú novinku ešte skôr, ako to stihla dcéra. Na príchod dieťatka sa tak teší celá rodina.

Komentáre ( 0)