Stačila jediná fotka a fanúšikovia šalejú: Speváčka Pink pobláznila internet

10. 08 2020 14:30 | nb
Pink
Pink Foto: Instagram/pink

Tento záber vyvolal obrovské emócie.

Speváčka Pink je dvojnásobnou mamou a s manželom, motokrosovým jazdcom Careym Hartom vychovávajú dcéru Willow a syna Jamesona. Práve slávna mamina a jej synček len prednedávnom prekonali ochorenie COVID-19, dnes sú už, našťastie, v poriadku.

Akoby to bolo včera, keď si potetovaná rebelka založila rodinu, no faktom je, že jej deti rastú ako z vody a z prvorodenej dcéry je už slečna.

Speváčka sa pochválila fotkou so svojou 9-ročnou kópiou, ktorá má momentálne krátky zostrih. Aj podľa účesu je jasné, že jablko nepadlo ďaleko od stromu, sama Pink sa nedávno ostrihala na "ježka" a pokiaľ ide o účesy Willow, v extravagancii jej nebráni. Dcére v minulosti niekoľkokrát zafarbila vlasy a dovolila jej aj pankáčske "číro".

Najnovšia fotka tejto dvojky si okamžite vyslúžila stovky komentárov a lajkov. „Ako šťastne a zdravo pôsobí, doslova žiari," napísala jedna z komentujúcich a ďalší ju nasledovali. Toto je naozaj krásny záber:

Zdroj: Instagram/pink

Willow s dlhými vlasmi:

Zdroj: Instagram/pink

Pink dcére už niekoľkokrát zafarbila vlasy a dovolila jej aj pankáčske "číro". Na fotke Willow a Jameson s otcom Careym:

Zdroj: Instagram/pink

TIP NA ČLÁNOK: Dominika Cibulková prvýkrát po pôrode v plavkách. S Jakubkom v náručí žiari šťastím

Komentáre (0)