Ed Sheeran utajil nádhernú správu. Už o pár dní sa stane otcom

12. 08 2020 09:00 | nb
Ed Sheeran s manželkou Cherry
Ed Sheeran s manželkou Cherry Foto: Instagram/cherry.seaborn

Vďaka karanténe sa mu podarilo takmer nemožné.

Spevák Ed Sheeran sa nebojí sa hovoriť o žiadnej téme. Len nedávno sa priznal k tomu, že bojoval so závislosťou od jedla, alkoholu a drog, no pokiaľ ide o jeho manželský život, súkromie si vie ustrážiť.

Ed, ktorý sa v januári 2019 oženil so spolužiačkou zo strednej školy, Cherry Seaborn, dokázal pred médiami utajiť, že sa čoskoro stanú rodičmi. Podľa portálu Daily Mail sa dvojica nevie dočkať bábätka a obaja si veľmi užívali, že Cherryno tehotenstvo prežili bez záujmu médií. Až doteraz.

„Už robia posledné prípravy, bábätko sa narodí koncom leta. Je to pre nich krásne obdobie a obaja sa nesmierne tešia, že čoskoro privítajú nového člena rodiny. Karanténa bola skvelou zámienkou, aby sa príliš neukazovali a až postupne to oznámili najbližšej rodine a priateľom,“ prezradil zdroj.

Spevák už koncom minulého roka ohlásil, že si dá od kariéry pauzu, aby sa viac venoval sebe a svojim blízkym. Nikdy nepatril k tým, ktorí by na seba chceli zbytočne upozorňovať. Ani jeho zásnuby či svadba so 40 hosťami nepatrili k prehnane pompéznym. 

TIP NA ČLÁNOK: Krásna speváčka pritvrdila. Zverejnila fotku, kde je úplne nahá!

Komentáre (0)